ygs sinav sonuclari ne zaman aciklanacak

0 oy
25 gösterim
14 Ekim 2016 misafir sorduÖSYM aslında bu sonuç açıklamada baya hızlandı diye biliyorum. İstese 2 3 güne açıklar bu sonuçları. Ne zaman yayınlayacak acaba.

1 cevap

0 oy
4 Kasım 2016 nezaman cevapladı

YGS sonuçları ÖSYM tarafından sistemin hızlandırılması nedeniyle en geç iki hafta içerisinde yayınlanıyor. Bu sürecin hatta diğer senelerde daha da hızlanması beklenmektedir. YÖK üniversite sınavı konusunda da gene köklü değişiklikler yapma peşinde olurken YGS sınav sonucu soru cevap bölümünü inceleyerek konu hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Güncel cevaplar popüler olarak en başta yer almakta.


İlgili sorular

0 oy
1 cevap 32 gösterim

YGS sonuçlarının açıklama tarihi en geç 3 hafta olarak söyleniyor ama daha erken açıklanma ihtimali var mı sizce?

14 Ekim 2016 misafir sordu
0 oy
1 cevap 21 gösterim

YGS hemen açıklanır mı yoksa bir iki hafta bekler miyiz acaba. Ben azından 2 hafta bekleriz diyorumda bazısı bir haftaya açıklanır diyor.

14 Ekim 2016 misafir sordu
0 oy
1 cevap 28 gösterim

ÖSYM'nin insanın hayatını belirleyecek bu gibi sonuçlarda keyfi süre uzatmasını anlamıyorum. Açıklamayacaklar mı acaba? Bunu düşündürmeye başladılar.

14 Ekim 2016 misafir sordu
0 oy
1 cevap 29 gösterim

Sonuçlar açıklandıktan sonra tercihin başlamasını beklemek bir dert şimdide tercih sonuçları ne zaman açıklanıyor bilmiyor öyle bekliyoruz.

14 Ekim 2016 misafir sordu
0 oy
0 cevap 34 gösterim

Her yıl milyonlarca öğrenci üniversiteye yerleşebilme hayalinin birinci basamağı olan YGS sınavı ... okul puanı LYS sınavından sonra eklenmektedir.

1 Nisan 2017 Sınavlar kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...