2016 ortaöğretim kpss sınav yerleri ne zaman açıklanacak

0 oy
19 gösterim
7 Kasım 2016 Aleyna Gül sorduÖSYM eskisi gibi yine herşeyi geciktirmeye başladı. Sınava nerede gireceğimiz hakkında bir bilgi yok. Sürekli ertelendi zaten bir sorun yoktur umarım.

1 cevap

0 oy
8 Kasım 2016 nezaman cevapladı

KPSS Ortaöğretim sınavı için net tarih 20 Kasım olarak kesinleşti. Bu tarih de 10.00’da yapılacak olan sınav 2 saat sürecek. Normal de daha erken gerçekleşecek olan sınav çeşitli sebeplere bağlı olarak bu zamana kadar ertelendi. Şimdiyse 20 Kasım tarihi artık netleşti.

KPSS Sınav Giriş Belgesi Alma

KPSS sınavı nereden gireceğim bilgisi henüz yayınlanmadı. Ancak en geç 14 Kasım günü giriş belgeleri yayınlanmış olur ki bu tarihe dahi kalmayacaktır. Gecikme olması halinde korkmanıza gerek yok herhangi bir erteleme bulunmuyor. Sınav sürekli ertelendiği için adaylar gene mi ertelendi yoksa sorusunu sormaya başladı. Ama korkuya gerek yok böyle bir durum bulunmuyor.

KPSS ortaöğretim

KPSS Ortaöğretim sınavı liseden mezun olanlar için geçerli. Önlisans mezunları daha önce sınav girmişti. 16 Ekim de gerçekleşen sınav ancak 8 Kasım günü açıklandı. 20 Kasım da gerçekleşecek olan KPSS’nin bu tarihe kalmadan kısa sürede açıklanması bekleniyor. Çünkü artık atama dönemi de başlıyor ve oldukça zorlu bir süreç gerçekleşeceği kesin.

ÖSYM KPSS

KPSS ne zaman açıklanacak sorusu önlisans sonuç açıklama tarihine bakarak ortaöğretim için en geç 2 hafta içerisinde olacak gibi. Önlisans da yaşanan gecikmenin bunda gerçekleşmesi pek mümkün değil.

ÖSYM KPSS Ortaöğretim Sonucu


İlgili sorular

+1 oy
1 cevap 22 gösterim

Önlisans sınavının sonuçlarını açıklamama konusunda kararlılar sanırım. Bir ay olacak hala bir bilgi yok. Ortaöğretim sınav sonucuyla beraber mi açıklayacaklar acaba.

7 Kasım 2016 Berat Demir sordu
+1 oy
1 cevap 44 gösterim

Bu sene başvuruları kaçırdım zaten mezun değilim. Aslında girmem gerekti ama geçti işte. 2017'de gerçekleşecek olan sınavlar ne zaman olacak belli mi acaba?

8 Kasım 2016 Zeynep Alyanak sordu
+1 oy
1 cevap 21 gösterim

Şimdiden KPSS heyecanı başladı. 2017 için sınav tarihi açıklandı mı ne zaman olacak. ÖSYM takvim olarak bu tarihleri yayınlıyordu.

8 Kasım 2016 Berat Demir sordu
0 oy
1 cevap 29 gösterim

Önlisanların sınav sonucu 3 haftaya kadar sürmüştü. KPSS ortaöğretim sınav sonuçları ne zaman açıklanır. En azından tercih öncesi normal yerlere başvuru yapalım

30 Kasım 2016 Ayşe Tatlıtuğ sordu
0 oy
1 cevap 67 gösterim

Önlisanların ki hala açıklanmadı. Ortaöğretim sonuçlarının açıklaması da bu kadar uzun sürer mi acaba?

14 Ekim 2016 misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!

En popüler etiketler

amerikan dizileri komedi dizileri abc dizileri hamilelik torba yasa torba yasa ne zaman fox dizileri polisiye diziler ramazan bayramı yeni torba yasa tercih sonuçları tercihler ne zaman kyk sınav kpss the cw dizileri cbs dizileri aksiyon dizileri a101 samsung torba yasa çıktı mı 2017 torba yasa ösym-sonuç ygs-sonuçları ne-zaman-emekli-olurum ygs-ne-zaman yds-ne-zaman tatil burs tercihler ösym 2017 nbc dizileri amerikan filmleri ilk yardım komedi filmleri aile dizileri tıp dizileri medikal drama dizileri amerikan komedi dizileri drama dizileri kısmetse olur acun ılıcalı aids belirtileri nelerdir aids nasıl bulaşır miraç kandili ne zaman kutlanacak 2017 pasaport nedir sezaryen doğum recep tayyip erdoğan halifelik nedir tayin kredi kartı sigara nedir toki okullar ne zaman açılacak 2017 kadir gecesi ne zaman 2017 miraç kandili ne zaman 2017 miraç gecesi miraç kandili regaip kandili hangi gün 2017 regaip kandili ne zaman 2017 üç aylar ne zaman başlıyor 2017 saç ekimi hamilelik testi bebek anne dizisi kara sevda cesur ve güzel hangi kanalda cesur ve güzel öğretmen lol cep telefonu kötü çocuk kurtlar vadisi ramazan bayramı hangi aya geliyor 2017 ramazan bayramı ne zaman 2017 pomem lg g6 satış fiyatı lg g6 ne zaman çıkacak lg facebook anne mevlid kandili titanic ramazan ne zaman başlıyor 2017 muharrem ayı muharrem ayı ne zaman 2017 otomobil recep ivedik 5 ramazan kpss ortaöğretim torba yasa neler var torba yasa kanunu ygs ne zaman torba yasa kanunları tv8 torba-yasa-çıkışı torba-yasa-ne-zaman tercihler-ne-zaman ortaöğretim-kpss
...