2016 ortaöğretim kpss sınav yerleri ne zaman açıklanacak

0 oy
11 gösterim
7 Kasım 2016 Aleyna Gül sordu
ÖSYM eskisi gibi yine herşeyi geciktirmeye başladı. Sınava nerede gireceğimiz hakkında bir bilgi yok. Sürekli ertelendi zaten bir sorun yoktur umarım.

1 cevap

0 oy
8 Kasım 2016 nezaman (8,120 puan) cevapladı

KPSS Ortaöğretim sınavı için net tarih 20 Kasım olarak kesinleşti. Bu tarih de 10.00’da yapılacak olan sınav 2 saat sürecek. Normal de daha erken gerçekleşecek olan sınav çeşitli sebeplere bağlı olarak bu zamana kadar ertelendi. Şimdiyse 20 Kasım tarihi artık netleşti.

KPSS Sınav Giriş Belgesi Alma

KPSS sınavı nereden gireceğim bilgisi henüz yayınlanmadı. Ancak en geç 14 Kasım günü giriş belgeleri yayınlanmış olur ki bu tarihe dahi kalmayacaktır. Gecikme olması halinde korkmanıza gerek yok herhangi bir erteleme bulunmuyor. Sınav sürekli ertelendiği için adaylar gene mi ertelendi yoksa sorusunu sormaya başladı. Ama korkuya gerek yok böyle bir durum bulunmuyor.

KPSS ortaöğretim

KPSS Ortaöğretim sınavı liseden mezun olanlar için geçerli. Önlisans mezunları daha önce sınav girmişti. 16 Ekim de gerçekleşen sınav ancak 8 Kasım günü açıklandı. 20 Kasım da gerçekleşecek olan KPSS’nin bu tarihe kalmadan kısa sürede açıklanması bekleniyor. Çünkü artık atama dönemi de başlıyor ve oldukça zorlu bir süreç gerçekleşeceği kesin.

ÖSYM KPSS

KPSS ne zaman açıklanacak sorusu önlisans sonuç açıklama tarihine bakarak ortaöğretim için en geç 2 hafta içerisinde olacak gibi. Önlisans da yaşanan gecikmenin bunda gerçekleşmesi pek mümkün değil.

ÖSYM KPSS Ortaöğretim Sonucu

İlgili sorular

+1 oy
1 cevap 12 gösterim
+1 oy
1 cevap 31 gösterim
+1 oy
1 cevap 14 gösterim
8 Kasım 2016 Berat Demir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!

En popüler etiketler

torba yasa torba yasa ne zaman yeni torba yasa tercih sonuçları tercihler ne zaman kyk sınav kpss hamilelik ramazan bayramı samsung torba yasa çıktı mı 2017 torba yasa ösym-sonuç ygs-sonuçları ne-zaman-emekli-olurum ygs-ne-zaman yds-ne-zaman tatil burs tercihler ösym pasaport nedir sezaryen doğum kredi kartı regaip kandili hangi gün 2017 regaip kandili ne zaman 2017 anne dizisi kara sevda cesur ve güzel hangi kanalda cesur ve güzel lol cep telefonu kötü çocuk kurtlar vadisi ramazan bayramı hangi aya geliyor 2017 ramazan bayramı ne zaman 2017 lg g6 satış fiyatı lg g6 ne zaman çıkacak lg facebook ramazan ne zaman başlıyor 2017 recep ivedik 5 ramazan kpss ortaöğretim torba yasa neler var torba yasa kanunu ygs ne zaman torba yasa kanunları tv8 torba-yasa-çıkışı torba-yasa-ne-zaman tercihler-ne-zaman ortaöğretim-kpss teog-sonuçları ösym-ygs tus-ne-zaman ygs-sınavı yds-2017 başkanlık kar kpss-ortaöğretim ygs ortaöğretim dgs önlisans sonuçları 2017 yeni dünyanın en eski askeri bandosu mehter takımı ne zaman kuruldu mehter takımı aşk-ı memnu ne zaman bitti aşk-ı memnu ne zaman çekildi aşk-ı memnu ne zaman yayınlandı aşk-ı memnu nst ne işe yarar nst ye hamileliğin kaçıncı haftasında girilir nst ye ne zaman girilir nst nedir sezaryen ağrısı kaç ayda geçer sezaryen nasıl yapılır sezaryen ağrısı ne zaman geçer sezaryen nedir bahar alerjisi nasıl teşhis edilir bahar alerjisi ne zaman başlar bahar alerjisi belirtileri bahar alerjisi nedir bahar temizliği nasıl yapılır bahar temizliği ne zaman yapılır bahar temizliği down sendromu tedavi edilebilir mi down sendromu ne zaman teşhis edilir down sendromunun nedeni nedir down sendromu nedir bilim kurgu kaç yılında çıkmaya başladı bilim kurgu dergisi ne zaman yayınlanmaya başladı bilim çocuk dergisi ne zaman kuruldu tübitak tv8 kaç yılında kuruldu
...