2016 ortaöğretim kpss sınav yerleri ne zaman açıklanacak

0 oy
11 gösterim
7 Kasım 2016 Aleyna Gül sordu
ÖSYM eskisi gibi yine herşeyi geciktirmeye başladı. Sınava nerede gireceğimiz hakkında bir bilgi yok. Sürekli ertelendi zaten bir sorun yoktur umarım.

1 cevap

0 oy
8 Kasım 2016 nezaman (8,120 puan) cevapladı

KPSS Ortaöğretim sınavı için net tarih 20 Kasım olarak kesinleşti. Bu tarih de 10.00’da yapılacak olan sınav 2 saat sürecek. Normal de daha erken gerçekleşecek olan sınav çeşitli sebeplere bağlı olarak bu zamana kadar ertelendi. Şimdiyse 20 Kasım tarihi artık netleşti.

KPSS Sınav Giriş Belgesi Alma

KPSS sınavı nereden gireceğim bilgisi henüz yayınlanmadı. Ancak en geç 14 Kasım günü giriş belgeleri yayınlanmış olur ki bu tarihe dahi kalmayacaktır. Gecikme olması halinde korkmanıza gerek yok herhangi bir erteleme bulunmuyor. Sınav sürekli ertelendiği için adaylar gene mi ertelendi yoksa sorusunu sormaya başladı. Ama korkuya gerek yok böyle bir durum bulunmuyor.

KPSS ortaöğretim

KPSS Ortaöğretim sınavı liseden mezun olanlar için geçerli. Önlisans mezunları daha önce sınav girmişti. 16 Ekim de gerçekleşen sınav ancak 8 Kasım günü açıklandı. 20 Kasım da gerçekleşecek olan KPSS’nin bu tarihe kalmadan kısa sürede açıklanması bekleniyor. Çünkü artık atama dönemi de başlıyor ve oldukça zorlu bir süreç gerçekleşeceği kesin.

ÖSYM KPSS

KPSS ne zaman açıklanacak sorusu önlisans sonuç açıklama tarihine bakarak ortaöğretim için en geç 2 hafta içerisinde olacak gibi. Önlisans da yaşanan gecikmenin bunda gerçekleşmesi pek mümkün değil.

ÖSYM KPSS Ortaöğretim Sonucu

İlgili sorular

+1 oy
1 cevap 12 gösterim
+1 oy
1 cevap 31 gösterim
+1 oy
1 cevap 13 gösterim
8 Kasım 2016 Berat Demir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!

En popüler etiketler

torba yasa torba yasa ne zaman yeni torba yasa tercih sonuçları tercihler ne zaman kyk sınav kpss hamilelik ramazan bayramı samsung torba yasa çıktı mı 2017 torba yasa ösym-sonuç ygs-sonuçları ne-zaman-emekli-olurum ygs-ne-zaman yds-ne-zaman tatil burs tercihler ösym kara sevda lol kötü çocuk kurtlar vadisi facebook recep ivedik 5 kpss ortaöğretim torba yasa neler var torba yasa kanunu ygs ne zaman torba yasa kanunları torba-yasa-çıkışı torba-yasa-ne-zaman tercihler-ne-zaman ortaöğretim-kpss teog-sonuçları ösym-ygs tus-ne-zaman ygs-sınavı yds-2017 başkanlık kar kpss-ortaöğretim ygs ortaöğretim dgs önlisans sonuçları 2017 yeni iş güvenliği haftası tarihleri iş güvenliğinin önemi nedir iş güvenliği haftası ne zaman kutlanıyor iş güvenliği nedir vakıfların önemi vakıflar haftası hangi tarihlerde kutlanacak vakıflar haftası ne zaman kutlanıyor vakıf nedir ulusal egemenlik ve çocuk bayramı neden ilan edilmiştir 23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı ulusal egemenlik ve çocuk bayramı ne zaman ulusal egemenlik ve çocuk bayramı çocuk bayramı turizmin önemi nedir turizm haftası hangi tarihlerde kutlanmaktadır turizm haftası ne zaman kutlanır turizm nedir galatasaray 3.yıldızı hangi sezon taktı galatasaray 3.yıldızı ne zaman aldı galatasaray 3.yıldızı ne zaman taktı baklava şerbeti ne zaman dökülür baklava şerbeti nasıl olmalıdır baklava nedir taze fındık hangi mevsimde yetişir taze fındık nerede yetişir taze fındık ne zaman çıkar taze fındık nedir bayburt hangi bölgede bayburt kaç yılında il oldu bayburt ne zaman il oldu bayburt muhsin yazıcıoğlu kaç yılında öldü muhsin yazıcıoğlunun helikopteri ne zaman düştü muhsin yazıcıoğlu aliyar bey ne zaman öldü candar beyin oğlu aliyar bey aliyar bey kimdir polis günü ne zaman polisin görevleri nelerdir polis teşkilatı kuruluş günü ne zaman polis nedir sosyal devletin özellikleri nelerdir sosyal devlet nedir sağlık ve sosyal güvenlik haftası ne zaman kutlanacak dünya sağlık haftası hangi günler dünya sağlık haftası ne zaman kutlanacak dünya sağlık günü ne zaman sağlık nedir
...