aöf sonuçları ne zaman açıklanacak

0 oy
101 gösterim
7 Aralık 2016 Gökhan Saygı sorduAÖF ara sınav sonuçları için bir açıklam tarihi var mı? Gireli fazla olmadı ama hani sonuçta test bu. O kadar uzun sürmemesi gerek. İlk defa giriyorumda bilgisi olan varsa iyi olur.

1 cevap

0 oy
16 Aralık 2016 nezaman cevapladı

AÖF sınav sonuçları sistem tarafından açıklandı. Yani ilk ara sınav sonuçları açıklandı. Sınav test olduğundan açıklanma süreci o kadar fazla sürmüyor. Ancak sonuçta giren kişi sayısı oldukça fazla olduğundan direkt olarak da hızlı bir açıklanma beklenemez.

AÖF sonuçları için sisteme bilgilerinizle giriş yapmanız gerek. Puanlamaya göre alacağınız harfleme ile geçtiğiniz ya da kaldığınız belli olacaktır. Daha doğrusu daha ancak final sonuçlarına göre bu belli olur. FF olan derslerinizden kaldı sayılıyorsunuz. Buna göre genel bir değerlendirmenizi yapın.

aöf sınav sonuçları

AÖF için kötü haber artık 4 yanlışın bir doğruyu götürecek olması. Buna binlerce kişi itiraz etse de artık bu sisteme geçişin yapılmasına kesin karar verilmiş gibi. Amaç bu şekilde gerçekten bilenlerin mezun olmasını sağlamak ama tabi çalışanı bile zorlayacak bir durum.


İlgili sorular

0 oy
0 cevap 189 gösterim

Polis olmak isteyen üniversite mezunlarının girdiği 20. dönem POMEM mülakatları 8 Haziran'da ... Haziran'a kadar sonuçların açıklanması bekleniyor.

9 Haziran 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 114 gösterim

Örgün eğitimden farklı olarak halk arasındaki tabiriyle dışarıdan okumak olarak bilinen ve ... sınava giren öğrencilerin heyecanlı bekleyiş sürüyor.

11 Ocak 2017 misafir sordu
0 oy
0 cevap 116 gösterim

Eski adı SBS olan yeni adıyla TEOG'un 1.dönem sınavı geçtiğimiz Kasım ayında düzenlenmiş ... Ocak 2017'de sınav sonuçlarının açıklanması bekleniyor.

29 Aralık 2016 Sınavlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 119 gösterim

Ehliyet almayı zaten iyice zorlaştırmaları yetmezmiş gibi sınavında bile bir zorluk var gibiydi sanki ... değilim sonuçlar ne zaman açıklanır acaba.

26 Aralık 2016 Nihat Özdemir sordu
0 oy
0 cevap 81 gösterim

DGS için giren kişi sayısı toplasan 300 bin gelmiyor ama nedense sınav sonucu bir aydan fazla ... amacı? Tercih sonuçlarımız ne zaman açıklanır sizce.

17 Aralık 2016 Kadir Berat Demir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...