IPhone 7s ne zaman çıkacak ?

+1 oy
155 gösterim
16 Aralık 2016 Telefonlar kategorisinde misafir sordu

Merakla beklenen Iphone 7S henüz satışa sunulmadı. 2017 yılında Apple tarafından ürünün tanıtımı yapılacak. Apple'ın 7S modeli henüz piyasaya sürülmemiş olmasına rağmen şık tasarımıyla çok fazla talep alacağa benziyor. Iphone 7'nin geçtiğimiz Eylül ayında ön siparişlerini almış olduğunu göze alırsak eğer, sipariş alındıktan 2 hafta içerisinde de satışa sunulmuştu. Iphone 7S modelinde ise bu durum tam olarak netlik kazanmış değil. Türkiye'ye deki duruma bakacak olursak eğer, Iphone 7S'in Türkiye'de 2017'nin sonbahar aylarında çıkabileceği konusunda genel bir görüşün hakim olduğu görülüyor.


1 cevap

0 oy
18 Ocak 2017 ercan cevapladı

iphone 7s ne zaman çıkacak?

İlk çıkardıkları telefondan sonra kullanıcılardan tam not alan Apple her geçen gün ürün yelpazesini ve modellerini geliştirmektedir. Özellikle de telefonları çok sevilen marka telefon modelleri üzerinde sürekli yenilikler yaparak bir üst seviyeye çıkmayı başarıyor. Kullanıcılar tarafından her çıkan model çok rağbet görüyor. Ve çıkaracaklarını duyurdukları modeller ile ilgili de sabırsızlıkla bekleniyor. Son zamanlarda en çok merak edilen ve sorulan sorular arasında İphone 7s’in ne zaman çıkacağı. Amerika’ da tanıtımı yapılan telefon kullanıcıların beğenisine sunuldu ve beklendiği gibi oldukça ilgi gördü. Ülkemizde ise henüz satışa sunulmayan telefonun ne zaman satışa gireceği merak konusu.  İphone 8 ismi ile mi yoksa 7s ismi ile mi çıkması gerektiği tartışma konusu olan telefon özellikleri bakımından çok gelişmiş olacak. Eylül 2017 de Aple’ın 10. Kuruluş yıldönümü kutlamalarında İphone 7s in de tanıtımının ve resmi olarak tüm dünyada satışa çıkartılmak üzere kullanıcının beğenisine sunulacağı söyleniyor.

İphone 7s’in Resmi Olarak Satışa Sunulacağı Tarih

Eylül 2017 olarak açıklanan İphone 7s , İphone kullanıcılarının sabırsızlıkla beklediği bir tarih oluyor.

İphone 7s’in Özellikleri Neler Olacak?

İphone 7 den farklı olarak 7s ten beklenti daha büyük. 10. Yıl kutlamaları sebebi ile Apple 7s’e daha çok özen göstererek daha da geliştirilmiş bir cihaz hazırlayacaktır. Beklenen özellikler ise şöyle.

  • İphone 7s’in kasasının arka kısmı cam olabilir.
  • Diğer modellerden farklı olarak Home butonu olmayabilir.
  • TouchID cam olabilir.
  • Curved ekran olabilir.
  • İlk esnek İphone telefon gelebilir.
  • Kablosuz şarj özelliği olabilir.
  • Safir cam kullanılabilir.

Tüm bu sıraladığımız özellikler henüz ihtimaller arasında ama Apple’ın almış olduğu bir tasarımın patentinden yola çıkılarak belirlenmiştir. Yani kesin olmamakla birlikte Yüksek ihtimalle bu saydığımız özelliklerden oluşacaktır.

Merak Edilen Bir Başka Soru İse Fiyatı Elbette

Bir önceki modelde yaptığı gibi 3 katmanlı fiyat politikası uygulama ihtimali olursa tahminen fiyatların söyle olması bekleniyor. Amerika satış fiyatları baz alınarak. 649 – 749 – 849  Dolar’dan satışa sunulabilir. 


İlgili sorular

+1 oy
1 cevap 49 gösterim

Apple, şüphesiz ki son yıllarda en çok tercih edilen markalardan biri durumuna geldi. Halen ... fiyatının 3200-4100 lira arasında olması bekleniyor.

16 Aralık 2016 Telefonlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 195 gösterim

Dünyaca ünlü telefon üreticilerinden ve son zamanların en çok satan cep telefonlarından biri olan ... i 20 Eylül 2013 tarihinde piyasaya sürülmüştü.

13 Haziran 2017 Telefonlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 70 gösterim

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, geçtiğimiz günlerde piyasaya sürmeye hazırladığı Galaxy ... ortalarına doğru piyasaya sürülmesi bekleniyor.

17 Haziran 2017 Telefonlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 65 gösterim

Ünlü telefon üreticilerinden biri olan Tayvanlı HTC firması, çok yakında yepyeni bir modelini ... 1-2 ay içerisinde satışa çıkarması bekleniyor.

3 Haziran 2017 Telefonlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 100 gösterim

Sony'nin merakla beklenen cep telefonu olan Sony XZ Premium serisi akıllı telefon çok ... ise sonbahar aylarına doğru satışa sunulması bekleniyor.

14 Mayıs 2017 Telefonlar kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...