GTA 6 ne zaman çıkacak ?

0 oy
199 gösterim
16 Aralık 2016 Oyunlar kategorisinde misafir sordu

Heyecanla oynanan üstün grafikleri ve kurgusuyla oyunseverlerin beğenisini kazanan Rockstar Games firması tarafından yazılan GTA oyunun son serisi olan GTA 6, bilgisayar oyuncuları tarafından merakla bekleniyor. Önceki yıllardaki serilerine göre oyundaki grafiklerini kısa sürede çok daha fazla geliştiren Rockstar Games, bu seride de diğer serilerine göre oldukça iddialı. Beğenilen bir oyun olması da ne zaman çıkacağı konusundaki soru işaretlerini de beraberinde getiriyor. GTA'nın son serisi de önceki serilerde olduğu gibi ilk olarak konsol kullanıcılarına sunulacak daha sonra bilgisayarlara gelecek. GTA 6'nın ne zaman çıkacağı konusunda belli bir tarih yok ama 2019-2020 yılları arasında oyunseverlerle buluşacağı ön görülüyor. 


1 cevap

0 oy
18 Ocak 2017 ercan cevapladı
Gta 6 Ne Zaman Çıkacak

2013 yılında 5. Çıkan ve serinin her hali ile sevenlerine eğlenceli vakitler geçiren GTA oyunları birçok kişi yeni sürümün ne zaman çıkacağını merak içinde beklemektedir. Birçok oyuna oynayıcısı ve tutkunları tarafından fark atan ve oyuncularının severek oynadığı oyunların başında yer alan bu oyun için bitirenler ve birkaç defa tekrar oynayanlar oyun için her oynadıklarında farklı bir heyecan ile oynadıklarını dile getirmektedirler. Rakip oyunlara oran ile daha fazla ilgi toplamasının sebebi ise oyunun her türlü avantajının olması ve her oyunda farklı bir serüven ile oynanması olmasıdır.

GTA 6 Ne Zaman Sevenleri İle Buluşacak?

Nerede ise her iki senede bir yeni bir sürüm ile karşımıza çıkan GTA oyunu yeni sürümünün hala çıkmamış olması sevenlerini biraz üzse de yakında çıkması bekleniyor. Her sürümde yeni bir olay ve mekan olduğu ve her serüvende yeni olaylar olduğu düşünülünce yapımcıların ancak iki senede bir yeni sürümü bitirmesi olası bir durum olmaktadır. Genel hatları ile tam bir savaş oyunu olan ve eğlenceli zamanlar geçirerek sevenlerini eğlendiren oyun uzun zamandır yeni sürüm çıkmaması ile sevenlerini merak içinde bırakmıştır. Her yaş grubunun severek oynadığı ve serinin tam beş tanesinin ilgi gördüğü göz önünde tutulursa oyunun kalitesi buradan ortaya çıkmaktadır.

GTA 6 için mekan tasarımları konusunda birçok şey söylenmektedir. Bunların başında; GTA 6 için bazı yorumcular mekan olarak Londra da olacağı yönünde söylenti olduğunu, bazı yorumcular ise vice city de geçeceğine dair konuşsa da tam kesin olarak nerede olacağına dair herhangi bir bilgi vermeyen yapımcıların bu konu hakkında kesin bir yargı oluşmasını engellemektedirler.

kaynak: https://www.gamer.com.tr/haberler/gta-vi-ne-zaman-cikacak

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 9,742 gösterim

2003 yılından bu yana bölümler halinde sinemalara gelmeye devam eden Karayip Korsanları son ... 2020 yılına doğru sinemalara gelmesi bekleniyor.

31 Mayıs 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 151 gösterim

Ünlü telefon üreticilerinden olan General Mobile (GM)'in son çıkaracağı GM 6'nın satışa ... ne zaman piyasaya sürüleceği henüz netlik kazanmadı.

16 Mart 2017 Telefonlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 119 gösterim

Yönetmenliğini Paul W. S. Anderson'un yaptığı Ölümcül Deney filminin 6. serisinin vizyona ... Şubat ayı gibi vizyona gireceği tahmin ediliyor.

19 Aralık 2016 Filmler kategorisinde misafir sordu
+1 oy
1 cevap 186 gösterim

Samsung Note 5'ten sonra merakla beklenen Samsung Galaxy Note 6 henüz piyasaya çıkmış değil. ... nın tasarım olarak Note 5'e benzeyeceği düşünülüyor.

15 Aralık 2016 Telefonlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 1,819 gösterim

2015 yılından bu yana piyasaya sürülmeye başlayan ve dünyanın en çok oynanan simülasyon oyunlarından ... Mayıs - Haziran ayı gibi çıkması bekleniyor.

4 Temmuz 2017 Oyunlar kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...