Samsung Galaxy S8 ne zaman çıkacak ?

+1 oy
8 gösterim
16 Aralık 2016 Telefonlar kategorisinde misafir sordu
26 Aralık 2016 masklow yeniden etikenlendirildi

Samsung Galaxy S8 serisinin çıkış tarihi henüz belli değil. Bu işin içinde olan ve telefon incelemelerinde bulunan kişiler 2017 yılının ilk çeyreğinde çıkacağını ön görüyorlarsa da Samsung tarafından planlanan ne bir lansman tarihi ne de henüz belli olan bir çıkış tarihi var. Ama genel kanı 2017 Mart-Nisan gibi çıkacağı yönünde. Samsung Galaxy S8'in tanıtımının ise önümüzdeki 2 ay içerisinde yapılması tahmin ediliyor. Ayrıca Samsung S8 serisinin 6GB ram ve 3.2 GHZ işlemci ile geleceği gelen duyumlar arasında.

1 cevap

0 oy
3 Ocak ercan (1,700 puan) cevapladı

Samsung çıkardığı tüm modeller ile kullanıcılardan tam not almıştır. S serisi de kullananların oldukça beğenisini kazanan serilerden. Çıkardığı S serisi telefonlar ile olağan üstü çıkış yakalayan Samsung kullanıcıların da talepleri üzerine Galaxy S8  piyasaya sürmeye hazırlanıyor. 2017 Eylül ayı gibi amiral gemisi gibi gördüğü S8  piyasaya süreceğini açıklayan firma S serisinde ki tüm modeller gibi S8’inde kullanıcılar tarafından çok sevileceğini düşünüyor.

Samsung galaxy S8 den önce piyasaya Note serisinin 7. Telefonunu sürmeyi planlıyordu ancak sıralama da değişiklik olması da mümkün. Galaxy S8’in piyasa fiyatı henüz kesinleşmemekle birlikte 3.000 TL civarında olacağı da konuşulanlar arasında.

Galaxy S8’in Özellikleri

  • Kamera özellikleri: Optik görüntü sabitleme, yüz tanıma, hdr coğrafi etiketleme ve otomatik lazer kamera özellikleri arasında yer alıyor.
  • Batarya: 4000 mah
  • Arka kamera: 16 megapixels
  • Ön kamera: 8  megapixels
  • Renkler: siyah, dore, mavi, ve beyaz olacak.
  • Hafıza: 64 ve 128 gb dahili ve harici hafıza mevcut.
  • İşlemci: exynos serisi.
  • İşletim sistemi: android işletim sistemi 2017 versiyon.
  • Ekran: 5.2 ‘’ 4096 -2160 ekran ve 4k ekran olacak.
  • Fiyatı döviz olarak 850 USD,775 EURO olarak piyasaya sürülecek.

Tanıtım tarihi olarak 2017 kesin olarak açıklandı ama ay ve gün olarak henüz bir bilgi verilmedi. Piyasaya sürülmesi için hazırlık aşamaları devam etmekte olan s8 serisi daha çok insanın ilgisini cezp edebilmek adına yüksek özellikler ile donatılıyor. Çıtasını her geçen gün daha da yükselten Samsung yazılım ve donanım geliştiricilerini de kullanıcıyı memnun etmek adına daha da ileriye taşıyor. Günlük hayatımızda büyük yer işgal eden telefonların her türlü ihtiyacımızı karşılaması beklendiğinden üreticiler her geçen gün daha da gelişerek kendi modellerinin üzerine neler katabileceklerine dair yoğun çalışmalar yapıyor. Konuşmanın dışında da birçok işimizi halledebildiğimiz akıllı telefonlar hem üretici hem kullanıcıları oldukça memnun etmeye devam ediyor. Telefon modeli ile ilgili geniş bilgi arayanlar ve ne zaman çıkacağını merak edenler sitemizi takip etmeye devam edebilirler.

Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!

En popüler etiketler

torba yasa torba yasa ne zaman yeni torba yasa tercih sonuçları tercihler ne zaman kyk sınav kpss hamilelik ramazan bayramı samsung torba yasa çıktı mı 2017 torba yasa ösym-sonuç ygs-sonuçları ne-zaman-emekli-olurum ygs-ne-zaman yds-ne-zaman tatil burs tercihler ösym kara sevda lol kötü çocuk kurtlar vadisi facebook recep ivedik 5 kpss ortaöğretim torba yasa neler var torba yasa kanunu ygs ne zaman torba yasa kanunları torba-yasa-çıkışı torba-yasa-ne-zaman tercihler-ne-zaman ortaöğretim-kpss teog-sonuçları ösym-ygs tus-ne-zaman ygs-sınavı yds-2017 başkanlık kar kpss-ortaöğretim ygs ortaöğretim dgs önlisans sonuçları 2017 yeni iş güvenliği haftası tarihleri iş güvenliğinin önemi nedir iş güvenliği haftası ne zaman kutlanıyor iş güvenliği nedir vakıfların önemi vakıflar haftası hangi tarihlerde kutlanacak vakıflar haftası ne zaman kutlanıyor vakıf nedir ulusal egemenlik ve çocuk bayramı neden ilan edilmiştir 23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı ulusal egemenlik ve çocuk bayramı ne zaman ulusal egemenlik ve çocuk bayramı çocuk bayramı turizmin önemi nedir turizm haftası hangi tarihlerde kutlanmaktadır turizm haftası ne zaman kutlanır turizm nedir galatasaray 3.yıldızı hangi sezon taktı galatasaray 3.yıldızı ne zaman aldı galatasaray 3.yıldızı ne zaman taktı baklava şerbeti ne zaman dökülür baklava şerbeti nasıl olmalıdır baklava nedir taze fındık hangi mevsimde yetişir taze fındık nerede yetişir taze fındık ne zaman çıkar taze fındık nedir bayburt hangi bölgede bayburt kaç yılında il oldu bayburt ne zaman il oldu bayburt muhsin yazıcıoğlu kaç yılında öldü muhsin yazıcıoğlunun helikopteri ne zaman düştü muhsin yazıcıoğlu aliyar bey ne zaman öldü candar beyin oğlu aliyar bey aliyar bey kimdir polis günü ne zaman polisin görevleri nelerdir polis teşkilatı kuruluş günü ne zaman polis nedir sosyal devletin özellikleri nelerdir sosyal devlet nedir sağlık ve sosyal güvenlik haftası ne zaman kutlanacak dünya sağlık haftası hangi günler dünya sağlık haftası ne zaman kutlanacak dünya sağlık günü ne zaman sağlık nedir
...