Outlast 2 ne zaman çıkacak ?

0 oy
145 gösterim
18 Aralık 2016 Oyunlar kategorisinde misafir sordu

Son yıllarda piyasaya sürülmüş korku oyunlarının başında gelen Outlast 2.serisinin çıkış tarihi 25 Nisan 2017 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek..Oyunda kullanılan üstün grafikleri ve yazılan sıra dışı kurgusu ile adeta oyunseverlerin yüreğini hoplatan Outlast +18 erişkin oyunu olarak biliniyor. 

Gerçekten, oyunda kullanılan gerçeğe yakın grafikler ile tam bir +18 yaş oyunu. Outlast'ı 18 yaş üstü bilgisayar kullanıcıların bile mutasyona uğramış yaratıklar üzerine kurulmuş olan bu oyunu korku ve tedirginlik içinde oynarken 18 yaş altına oyunun uygun görülmemesi de son derece normal karşılanıyor.

Ayrıca belirtmek gerekirse belki şaka gibi gelecek ama yapımcı firma oynarken korkudan altına kaçıran oyuncular için bez geliştiriyor. Bu ilginç durum firmanın oyunu için ne kadar iddialı olduğunu gösteriyor.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 146 gösterim

Oyunseverler tarafından büyük ilgi gören ve soluk soluğa oynanan The Last of Us ... piyasaya sürülmesi ve oyunseverlerle buluşması bekleniyor.

5 Şubat 2017 Oyunlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 1,332 gösterim

95 yılında piyasaya çıkan kısa sürede geniş oyuncu kitlesine ulaşan Warcraft oyunu, yoğun ... aylarına doğru vizyona girmesi merakla bekleniyor.

28 Aralık 2016 Oyunlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 1,819 gösterim

2015 yılından bu yana piyasaya sürülmeye başlayan ve dünyanın en çok oynanan simülasyon oyunlarından ... Mayıs - Haziran ayı gibi çıkması bekleniyor.

4 Temmuz 2017 Oyunlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 171 gösterim

Oyunseverlerin heyecanla beklediği Konami'nin popüler futbol oyunu olan PES yeni versiyonu ... aylarının sonlarına doğru yayınlanması bekleniyor.

17 Haziran 2017 Oyunlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 130 gösterim

1993'ten bu yana oyunseverler ile buluşan yılların eskitemediği efsanevi bilgisayar oyunlarından ... tarihinde FIFA oyun piyasasındaki yerini alacak.

11 Haziran 2017 Oyunlar kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...