Bannerlord ne zaman çıkacak ?

0 oy
74 gösterim
21 Aralık 2016 Oyunlar kategorisinde misafir sordu

Tarihsel kurguya sahip olan Bannerlord Türk yapımı bir savaş oyunu. Oyun, dünyada en çok satılan oyunlar listesine girmeyi başarmıştı. Bannerlord Orta Çağ görselleriyle donatılmış bir çatışma oyunu. Klasik oyunda at üstünde elde kılıç toprak kazanmak için savaşılıyor. Oyunun yapımcılarının uzun süren çalışmalarını sonucunda geçtiğimiz Ekim ayında beta sürümü yayınlanmış ve oyunseverlerden tam puan almıştı. Beta sürümü yayınladıktan sonra oyunun meraklıları şimdi gözlerini tam sürümün çıkacağı güne çevirdi. Önümüzdeki yılın Ocak ayında sevilen oyun oyunseverler ile buluşacak.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 1,819 gösterim

2015 yılından bu yana piyasaya sürülmeye başlayan ve dünyanın en çok oynanan simülasyon oyunlarından ... Mayıs - Haziran ayı gibi çıkması bekleniyor.

4 Temmuz 2017 Oyunlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 171 gösterim

Oyunseverlerin heyecanla beklediği Konami'nin popüler futbol oyunu olan PES yeni versiyonu ... aylarının sonlarına doğru yayınlanması bekleniyor.

17 Haziran 2017 Oyunlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 130 gösterim

1993'ten bu yana oyunseverler ile buluşan yılların eskitemediği efsanevi bilgisayar oyunlarından ... tarihinde FIFA oyun piyasasındaki yerini alacak.

11 Haziran 2017 Oyunlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 146 gösterim

Oyunseverler tarafından büyük ilgi gören ve soluk soluğa oynanan The Last of Us ... piyasaya sürülmesi ve oyunseverlerle buluşması bekleniyor.

5 Şubat 2017 Oyunlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 265 gösterim

Valve firması tarafından çıkartılmakta olan ve son olarak Dota 2 olarak piyasaya ... sevilen oyun Dota oyunseverlerin bilgisayarlarında olacaktır.

1 Ocak 2017 Oyunlar kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...