Half Life 3 ne zaman çıkacak ?

0 oy
100 gösterim
24 Aralık 2016 Oyunlar kategorisinde misafir sordu

Valve firmasının en eski ve en çok tutulan oyunlarından biri ve 98 yılında çıkmış olan Half Life uzun yıllar oyunseverler tarafından oynanan ve halen de heyecanla oynanmaya devam eden sürükleyici bir çatışma oyunu. Counter Strike gibi ekip olarak bir çatışma oyunu olmasa da sonuç olarak çeşitli yaratıklarla ve insanlarla oyunda çatışıyorsunuz. 

2004 yılında Half Life 2 ismiyle Valve tarafından piyasaya çıkarılan Half Life'ın 2.versiyonu da kısa sürede oyunseverlerin gözdesi haline gelmiş ve satış rekorları kırmıştı. Uzun yıllar geçmesine rağmen Valve firmasından oyunun 3. sürümü konusunda hiçbir açıklama yapılmadığı için oyunseverlerin de oyunun devamı konusunda umutları kalmamıştı. Valve, geçtiğimiz aylarda hiç beklenmedik bir açıklama yaparak oyunun 2017 yılının Kasım ya da daha erken aylarında piyasada olacağı bilgisini verdi. Oyunseverleri oldukça mutlu eden bu haberle birlikte gözler şimdi 3. versiyona çevrilmiş durumda.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 265 gösterim

Valve firması tarafından çıkartılmakta olan ve son olarak Dota 2 olarak piyasaya ... sevilen oyun Dota oyunseverlerin bilgisayarlarında olacaktır.

1 Ocak 2017 Oyunlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 188 gösterim

2005 yılından beri piyasada olan ETS olarak bilinen Euro Simulator 3 tır oyunu oyunseverler ... gibi piyasada olacağı ve oyunseverler buluşacağı.

20 Aralık 2016 Oyunlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 1,819 gösterim

2015 yılından bu yana piyasaya sürülmeye başlayan ve dünyanın en çok oynanan simülasyon oyunlarından ... Mayıs - Haziran ayı gibi çıkması bekleniyor.

4 Temmuz 2017 Oyunlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 171 gösterim

Oyunseverlerin heyecanla beklediği Konami'nin popüler futbol oyunu olan PES yeni versiyonu ... aylarının sonlarına doğru yayınlanması bekleniyor.

17 Haziran 2017 Oyunlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 130 gösterim

1993'ten bu yana oyunseverler ile buluşan yılların eskitemediği efsanevi bilgisayar oyunlarından ... tarihinde FIFA oyun piyasasındaki yerini alacak.

11 Haziran 2017 Oyunlar kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...