God of war 4 ne zaman çıkacak ?

0 oy
228 gösterim
25 Aralık 2016 Oyunlar kategorisinde misafir sordu

Sony tarafından üretilen God of War oyunun 4. serisi tüm hızıyla yazılmaya devam ediyor. Oyunseverlerin heyecanla oynadığı oyunun konusu Kratos'un ile oğlunun beraber atılacakları çeşitli maceralar olacak. Bu da gösteriyor muhteşem ikilinin zorlu yolculukları oldukça aksiyonlu geçecek ! 

Sony firmasının Playstation 4 için çıkaracağı oyunun ne zaman çıkacağı konusunda belirsizlikler halen devam ediyor. Fakat oyun otoriterleri tarafından 2017 yılında çıkması kuvvetle muhtemel olarak görünüyor. Oyunseverlerin tüm serilerini zevkle oynadığı God of War'ın 4. serisi merakla bekleniyor.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 146 gösterim

Oyunseverler tarafından büyük ilgi gören ve soluk soluğa oynanan The Last of Us ... piyasaya sürülmesi ve oyunseverlerle buluşması bekleniyor.

5 Şubat 2017 Oyunlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 180 gösterim

Riot Games'in yapmış olduğu oyuncular arasında lol olarak bilinen League of Legends çıktığı ... 2017 Aralık ayında yeni sezonunun gelmesi bekleniyor.

28 Aralık 2016 Oyunlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 172 gösterim

Oyunseverlerin severek oynadığı Crysis oyunu gerek üstün grafikleriyle gerek kurgusuyla muhteşem bir ... doğru oyunun çıkma ihtimali yüksek.

31 Aralık 2016 Oyunlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 1,819 gösterim

2015 yılından bu yana piyasaya sürülmeye başlayan ve dünyanın en çok oynanan simülasyon oyunlarından ... Mayıs - Haziran ayı gibi çıkması bekleniyor.

4 Temmuz 2017 Oyunlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 171 gösterim

Oyunseverlerin heyecanla beklediği Konami'nin popüler futbol oyunu olan PES yeni versiyonu ... aylarının sonlarına doğru yayınlanması bekleniyor.

17 Haziran 2017 Oyunlar kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...