Warcraft 2 filmi ne zaman çıkacak ?

0 oy
1,332 gösterim
28 Aralık 2016 Oyunlar kategorisinde misafir sordu


95 yılında piyasaya çıkan kısa sürede geniş oyuncu kitlesine ulaşan Warcraft oyunu, yoğun istek üzere sinemaya uyarlandı ve geçtiğimiz Haziran ayında hayranlarıyla beyaz perdede buluştu. Oldukça yoğun ilgi gören film daha ilk bölümünde gişe rekorlarını alt üst etmeyi başardı.

 İzleyicilerinin çoğunluğunu oyunseverlerin oluşturduğu film sinema eleştirmenleri tarafından pek değer görmese de ulaşmış olduğu geniş izleyici kitlesiyle ilginin odağı haline geldi. 150 milyon dolara yakın bir rakamın harcandığı film vizyona girdiği ilk günlerde 422 milyon dolar gelir elde etmiş oldu. Warcraft'ın etkisinde kalan izleyiciler şimdiden Warcraft 2 için gün saymaya başladı. Geçtiğimiz aylarda 2.bölümün fragmanı yayınlanan filmin 2017 Temmuz - Ağustos aylarına doğru vizyona girmesi merakla bekleniyor.  
 


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 146 gösterim

Oyunseverler tarafından büyük ilgi gören ve soluk soluğa oynanan The Last of Us ... piyasaya sürülmesi ve oyunseverlerle buluşması bekleniyor.

5 Şubat 2017 Oyunlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 145 gösterim

Son yıllarda piyasaya sürülmüş korku oyunlarının başında gelen Outlast 2.serisinin çıkış tarihi 25 ... için ne kadar iddialı olduğunu gösteriyor.

18 Aralık 2016 Oyunlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 1,819 gösterim

2015 yılından bu yana piyasaya sürülmeye başlayan ve dünyanın en çok oynanan simülasyon oyunlarından ... Mayıs - Haziran ayı gibi çıkması bekleniyor.

4 Temmuz 2017 Oyunlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 171 gösterim

Oyunseverlerin heyecanla beklediği Konami'nin popüler futbol oyunu olan PES yeni versiyonu ... aylarının sonlarına doğru yayınlanması bekleniyor.

17 Haziran 2017 Oyunlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 130 gösterim

1993'ten bu yana oyunseverler ile buluşan yılların eskitemediği efsanevi bilgisayar oyunlarından ... tarihinde FIFA oyun piyasasındaki yerini alacak.

11 Haziran 2017 Oyunlar kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...