LOL (League of Legends ) 7.sezon ne zaman çıkacak ?

0 oy
180 gösterim
28 Aralık 2016 Oyunlar kategorisinde misafir sordu

Riot Games'in yapmış olduğu oyuncular arasında lol olarak bilinen League of Legends çıktığı günden beri hızlı bir şekilde yükselişe geçerek oyuncu kitlesini oldukça genişletmiştir. Oyunun grafik yönünden kaliteli olması ve oyunseverlerin strateji tarzı oyunlara daha fazla ilgi göstermesi nedeniyle kısa sürede milyonları aşan oyuncu sayısına ulaşan LOL, internet üzerinden bölümler halinde serverlar üzerinden oynanan video oyunudur. 7 Kasım günü 6. sezonuyla oyunseverlere bir sonraki bölümde buluşmak üzere veda eden League of Legends'in yeni sezonunda birçok yenilikle gelmesi gelmesi beklenmekle birlikte 2017 Aralık ayında yeni sezonunun gelmesi bekleniyor.  


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 125 gösterim

Heyecanla soluk soluğa oynanan ve oyunseverlerin en beğendiği oyunlar arasında ilk sıralarda yer ... modunun yeni sezonda oyuna eklenmesi bekleniyor.

14 Ocak 2017 Oyunlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 85 gösterim

2011 yılında yayın hayatına başlayan dünyanın en sevilen ve en çok izlenen dizisi Game of Thrones ... HBO'da hayranları ile buluşacağı günü bekliyor.

25 Aralık 2016 Diziler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 146 gösterim

Oyunseverler tarafından büyük ilgi gören ve soluk soluğa oynanan The Last of Us ... piyasaya sürülmesi ve oyunseverlerle buluşması bekleniyor.

5 Şubat 2017 Oyunlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 228 gösterim

Sony tarafından üretilen God of War oyunun 4. serisi tüm hızıyla yazılmaya devam ediyor. Oyunseverlerin ... of War'ın 4. serisi merakla bekleniyor.

25 Aralık 2016 Oyunlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 669 gösterim

Gelmiş geçmiş en korkunç Türk yapımı filmlerden biri olan Dabbe'nin 7.serisi yolda. ... yılın ilk aylarında sinemaseverlerle buluşacak gibi görünüyor.

21 Aralık 2016 Filmler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...