Super Mario Run Android ne zaman çıkacak ?

0 oy
99 gösterim
28 Aralık 2016 Oyunlar kategorisinde misafir sordu

Super Mario Run, geçtiğimiz haftalarda IOS kullanıcılarına Nintendo tarafından sunulmuştu. Nintendo'nun en önem verdiği oyunların başında gelen dünyaya ün salmış yılların oyunu Super Mario'nun Run versiyonu kısa sürede çok ciddi indirme rakamlarına ulaşarak dünyada en çok indirilmeye ulaşan oyunlar arasına girmeyi başardı. ITunnes'e geçtiğimiz günlerde eklenen Super Mario Run'ı Apple kullanıcıları oldukça beğendi. IOS kullananlar merakla beklenen oyun ile buluştu fakat ya Android kullanıcıları ne olacak ?

Nintendo geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama da Android için de sürüm çıkartılacağını fakat ne zaman çıkartılacağı konusunun netleşmediğini açıkladı. Oyun otoriteleri tarafından 2018 yılına doğru Super Mario Run'ın Google Play Store'ye de gelmesi bekleniyor.   


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 1,819 gösterim

2015 yılından bu yana piyasaya sürülmeye başlayan ve dünyanın en çok oynanan simülasyon oyunlarından ... Mayıs - Haziran ayı gibi çıkması bekleniyor.

4 Temmuz 2017 Oyunlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 171 gösterim

Oyunseverlerin heyecanla beklediği Konami'nin popüler futbol oyunu olan PES yeni versiyonu ... aylarının sonlarına doğru yayınlanması bekleniyor.

17 Haziran 2017 Oyunlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 130 gösterim

1993'ten bu yana oyunseverler ile buluşan yılların eskitemediği efsanevi bilgisayar oyunlarından ... tarihinde FIFA oyun piyasasındaki yerini alacak.

11 Haziran 2017 Oyunlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 146 gösterim

Oyunseverler tarafından büyük ilgi gören ve soluk soluğa oynanan The Last of Us ... piyasaya sürülmesi ve oyunseverlerle buluşması bekleniyor.

5 Şubat 2017 Oyunlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 265 gösterim

Valve firması tarafından çıkartılmakta olan ve son olarak Dota 2 olarak piyasaya ... sevilen oyun Dota oyunseverlerin bilgisayarlarında olacaktır.

1 Ocak 2017 Oyunlar kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...