Crysis 4 ne zaman çıkacak ?

0 oy
172 gösterim
31 Aralık 2016 Oyunlar kategorisinde misafir sordu

Oyunseverlerin severek oynadığı Crysis oyunu gerek üstün grafikleriyle gerek kurgusuyla muhteşem bir oyun. Oyun piyasaya sürülmeden önce oldukça merak edilmiş ve çıkması heyecanla beklenmişti. Cyrsis her ne kadar yerli oyun olarak bilinse de aslında tam olarak yerli yapımı olduğunu söylememek gerekiyor. Başında her ne kadar Türk yapımcılar olsa da şirket birçok ülkeden gelen yazılımcılarla çalışıyor. 

Son olarak Crysis 3 ile oyunseverlerin beğenisine sunulan oyunun 4. bölümünün çıkması gerek oyun otoriteleri tarafından gerekse de sevenleri tarafından heyecanla bekleniyor. Henüz yapımcı şirket tarafından oyunun çıkış tarihi ile ilgili bir açıklama yapılmamış olsa da oyunun detay içeren grafikleri ve karmaşık bir kurgusunun olduğu düşünüldüğünde 2017 yılının ortalarına ya da sonralarına doğru oyunun çıkma ihtimali yüksek.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 228 gösterim

Sony tarafından üretilen God of War oyunun 4. serisi tüm hızıyla yazılmaya devam ediyor. Oyunseverlerin ... of War'ın 4. serisi merakla bekleniyor.

25 Aralık 2016 Oyunlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 1,819 gösterim

2015 yılından bu yana piyasaya sürülmeye başlayan ve dünyanın en çok oynanan simülasyon oyunlarından ... Mayıs - Haziran ayı gibi çıkması bekleniyor.

4 Temmuz 2017 Oyunlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 171 gösterim

Oyunseverlerin heyecanla beklediği Konami'nin popüler futbol oyunu olan PES yeni versiyonu ... aylarının sonlarına doğru yayınlanması bekleniyor.

17 Haziran 2017 Oyunlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 130 gösterim

1993'ten bu yana oyunseverler ile buluşan yılların eskitemediği efsanevi bilgisayar oyunlarından ... tarihinde FIFA oyun piyasasındaki yerini alacak.

11 Haziran 2017 Oyunlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 146 gösterim

Oyunseverler tarafından büyük ilgi gören ve soluk soluğa oynanan The Last of Us ... piyasaya sürülmesi ve oyunseverlerle buluşması bekleniyor.

5 Şubat 2017 Oyunlar kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...