Dota 3 ne zaman çıkacak ?

0 oy
265 gösterim
1 Ocak 2017 Oyunlar kategorisinde misafir sordu

Valve firması tarafından çıkartılmakta olan ve son olarak Dota 2 olarak piyasaya sürülen genç yaşlı tüm oyunseverlerlerin vazgeçilmez oyunları arasına girmiş olan Dota'nın en az Half Life kadar tutulduğunu hemen belirtelim. Neden bu kıyaslama yoluna gidiyoruz ? Şunu hemen hatırlatalım. Dota ve Half Life oyunları her ne kadar farklı kulvarlarda olsalar da sonuç olarak aynı firma tarafından yazılmakta. O yüzden de firmanın bu konudaki başarısı oldukça önemlidir. 

Bilindiği üzere Dota ilk olarak Windows işletim sistemleri için çıkmış çok tutulduğu görüldükten sonra ise Linux kullanıcılarına da Valve tarafından sunulmuş oldu. Oldukça beğenilen ve yüksek oyuncu sayısına ulaşmış olan Dota en son 2.versiyonu ile oyunseverlerin karşısına çıkmış ve yine her zamanki gibi oldukça sevilmişti. Oyunseverler Dota 2'den sonra ise şimdi ise Dota 3'ün ne zaman çıkacağını merak etmeye başladı. Hemen belirtelim oyundaki detaylı grafikler ve oldukça karmaşık kurgusundan dolayı oyununun yazılması epeyi zaman alacaktır. 2017 yılına girdiğimiz şu günlerde oyunun yazılım aşamaları halen devam ediyor. Fakat bilindiği gibi oyunun tamamen ortaya çıkması kolay olmuyor. O yüzden en az 2 yıl kadar yapım aşamasının devam edeceği de oyun dünyası tarafından belirtiliyor. Bu da gösteriyor ki 2020-2021'de sevilen oyun Dota oyunseverlerin bilgisayarlarında olacaktır. 


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 100 gösterim

Valve firmasının en eski ve en çok tutulan oyunlarından biri ve 98 yılında çıkmış olan Half ... birlikte gözler şimdi 3. versiyona çevrilmiş durumda.

24 Aralık 2016 Oyunlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 188 gösterim

2005 yılından beri piyasada olan ETS olarak bilinen Euro Simulator 3 tır oyunu oyunseverler ... gibi piyasada olacağı ve oyunseverler buluşacağı.

20 Aralık 2016 Oyunlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 1,819 gösterim

2015 yılından bu yana piyasaya sürülmeye başlayan ve dünyanın en çok oynanan simülasyon oyunlarından ... Mayıs - Haziran ayı gibi çıkması bekleniyor.

4 Temmuz 2017 Oyunlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 171 gösterim

Oyunseverlerin heyecanla beklediği Konami'nin popüler futbol oyunu olan PES yeni versiyonu ... aylarının sonlarına doğru yayınlanması bekleniyor.

17 Haziran 2017 Oyunlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 130 gösterim

1993'ten bu yana oyunseverler ile buluşan yılların eskitemediği efsanevi bilgisayar oyunlarından ... tarihinde FIFA oyun piyasasındaki yerini alacak.

11 Haziran 2017 Oyunlar kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...