AOL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak ?

0 oy
114 gösterim
11 Ocak 2017 misafir sordu

Örgün eğitimden farklı olarak halk arasındaki tabiriyle dışarıdan okumak olarak bilinen ve öğretim veren Açık öğretim Lise 1. dönem sınavı bilindiği üzere 7-8 Ocak 2017 tarihlerinde yapıldı. Sınavın tamamlanmasının ardından şimdi de öğrenciler merakla sonuçların açıklanacağı günü iple çekmeye başladı. Örgün eğitimde olduğu gibi eğitim verecek bir öğretmenin bulunmaması tamamen öğrencinin kendi çabasıyla çalışılan derslerden oluşan sistem her ne kadar zor olsa da bir şekilde sınavları geçerek öğrenciler derslerini vermeye çalışıyor. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan son açıklama da 30 Ocak 2017 tarihinde sınav sonuçlarının http://aionet.meb.gov.tr/ogr_login.aspx adresi üzerinden açıklanacağının belirtilmesinin ardından sınava giren öğrencilerin heyecanlı bekleyiş sürüyor.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 116 gösterim

Eski adı SBS olan yeni adıyla TEOG'un 1.dönem sınavı geçtiğimiz Kasım ayında düzenlenmiş ... Ocak 2017'de sınav sonuçlarının açıklanması bekleniyor.

29 Aralık 2016 Sınavlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 119 gösterim

Ehliyet almayı zaten iyice zorlaştırmaları yetmezmiş gibi sınavında bile bir zorluk var gibiydi sanki ... değilim sonuçlar ne zaman açıklanır acaba.

26 Aralık 2016 Nihat Özdemir sordu
0 oy
1 cevap 248 gösterim

KPSS sonuçlarında yaşanan gecikmeler sinir bozmakta. Bu sene ne zaman açıklanır acaba belli mi takvime göre.

7 Aralık 2016 Gülten Mutlu sordu
0 oy
1 cevap 144 gösterim

Önlisanların sınav sonucu 3 haftaya kadar sürmüştü. KPSS ortaöğretim sınav sonuçları ne zaman ... azından tercih öncesi normal yerlere başvuru yapalım

30 Kasım 2016 Ayşe Tatlıtuğ sordu
0 oy
1 cevap 111 gösterim

ÖSYM eskisi gibi yine herşeyi geciktirmeye başladı. Sınava nerede gireceğimiz hakkında bir bilgi yok. Sürekli ertelendi zaten bir sorun yoktur umarım.

7 Kasım 2016 Aleyna Gül sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...