LOL antrenman modu ne zaman gelecek ?

0 oy
125 gösterim
14 Ocak 2017 Oyunlar kategorisinde misafir sordu

Heyecanla soluk soluğa oynanan ve oyunseverlerin en beğendiği oyunlar arasında ilk sıralarda yer alan League Legends oyunkolikler arasında LoL olarak biliniyor. League Legends 2009 yılında piyasaya sürülen dünyaca ünlü bir strateji oyunudur. Riot Games tarafından yazılan internet üzerinden online olarak oynanan strateji teması üzerine kurulu bir savaş oyunu olan League Legends'a uzun bir süredir antrenman modunun eklenmesi gerektiği sevenleri tarafından sürekli dile getiriliyordu. Sonunda Riot Games oyunseverlerinin isteğine kulak verdi ve antrenman modunu hayata geçirmek için çalışmalara başladı. Sınırsız para, % 0 a inen bekleme süresi, seviye kısıtlama gibi özelliklerin bulunacağı mod ile yeni başlayan bir kullanıcının bile bu karmaşık oyunun üstesinden geleceği yapımcı firma tarafından geçtiğimiz günlerde belirtildi. Çalışmaları süren antrenman pratik modunun yeni sezonda oyuna eklenmesi bekleniyor. 


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 180 gösterim

Riot Games'in yapmış olduğu oyuncular arasında lol olarak bilinen League of Legends çıktığı ... 2017 Aralık ayında yeni sezonunun gelmesi bekleniyor.

28 Aralık 2016 Oyunlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 307 gösterim

2012 yılından bu yana oyunseverlerin vazgeçilmez oyunları arasında üst sıralarda yer alan ... aylarında çıkmasına ise kesin gözüyle bakılıyor.

17 Mayıs 2017 Oyunlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 293 gösterim

2004 yılından itibaren oyunseverler tarafından aktif bir şekilde oynanan ve oyuncu sayısı ... Yeni serverların önümüzdeki aylarda açılması bekleniyor.

12 Nisan 2017 Oyunlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 1,819 gösterim

2015 yılından bu yana piyasaya sürülmeye başlayan ve dünyanın en çok oynanan simülasyon oyunlarından ... Mayıs - Haziran ayı gibi çıkması bekleniyor.

4 Temmuz 2017 Oyunlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 171 gösterim

Oyunseverlerin heyecanla beklediği Konami'nin popüler futbol oyunu olan PES yeni versiyonu ... aylarının sonlarına doğru yayınlanması bekleniyor.

17 Haziran 2017 Oyunlar kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...