Üç Aylar Tespihi ne zaman başlanır ?

0 oy
71 gösterim
30 Mart 2017 Dini Günler kategorisinde misafir sordu

Recep ayı ile başlayan ve Ramazan ayı ile sona eren Müslümanlar için oldukça önemli Mübarek aylardan olan üç aylar Recep, Şaban ve Ramazan ayları içermektedir. Recep ayının ilk Cuma gününde Regaip Kandili ile başlayan ve sonrasında Şaban ve Ramazan ayı olarak devam eden üç aylar Ramazan Bayramının kutlanması ile birlikte sona erer. Hepsinin birbirinden ayrı fazileti bulunan üç aylarda üç aylar tespihi de çekilmekte ve bu şekilde ibadet edilmektedir. Üç aylar tespihi ne zaman başlanır ? Müslümanlar üç ayların başlangıcı ile birlikte tespih çekmeye ve bu şekilde ibadetlerini gerçekleştirmeye başlar.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 36 gösterim

Müslümanlar tarafından her yıl gelmesi merakla beklenen halk arasında üç aylar olarak bilinen recep ... verirse 29 Mart günü mübarek aylar başlayacak.

21 Ocak 2017 Dini Günler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 72 gösterim

Üç Aylar; Recep, Şaban ve Ramazan ayını içine alan sonsuz rahmet ve mağrifet kapıları açık olan ... zaman 2020 ? 2020 yılında ise 25 Şubat tarihinde

7 Mart 2017 Dini Günler kategorisinde misafir sordu
+1 oy
0 cevap 184 gösterim

İncir kürü ne işe yarar ? İncir kürünün hamileliği kolaylaştırıcı etkileri olduğu ... hafta olarak uygulandıktan sonra kür tamamlanmalıdır.

28 Haziran 2017 Sağlık kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 391 gösterim

Rahmetli Kemal Sunal'ın unutulmaz filmleri arasında yer alan Üç Kağıtçı'da Kemal Sunal ile ... çekildi ? Efsane film 1981 yılında çekilmiştir.

29 Nisan 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 184 gösterim

NST: Doğumdan önce bebeğin kalp atışlarını, kendisine giden oksijen miktarını kısaca bebeğin iyi ... durumlarda ise 31.haftada da girilebilmektedir.

24 Mart 2017 Sağlık kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...