Sahur ne zaman biter ?

0 oy
104 gösterim
1 Nisan 2017 Dini Günler kategorisinde misafir sordu

Geçtiğimiz günlerde üç aylara girdik ve üç ayların sonuncusu On bir Ayın Sultanı Ramazan ayında niyetlerimizi edip Allah'ın izniyle oruç tutacağız. İlk önce "Niyet Ettim Allah Rızası İçin Mübarek Ramazan Orucunu Tutmaya" diyerek Oruç için niyet edeceğiz ardından ise Sahur vaktinde Sahura kalkıp İftar vaktinde ise Oruçlarımızı açacağız. Sahur ne zaman başlar ? Sahur ne zaman biter ? Sahur gecenin üçte birinin geçmesi ile Sahur vaktinde başlar ve İmsak vaktinde Ezanın okunması ile birlikte sonra erer. 


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 209 gösterim

Güvenlik soruşturması, bireyin devletin kolluk kuvvetleri tarafından hala aranıp aranmadığının,hem kolluk ... en geç 60 gün içinde bitmektedir.

13 Temmuz 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 251 gösterim

Her GSM operatöründe olduğu gibi Turkcell de faturalı ve faturasız hat müşterilerine sözleşme ... müşteri çok kolay bir şekilde ulaşabilmektedir.

25 Haziran 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 88 gösterim

Karnında bebek taşıyan en canını sıkan şeylerden birisi de bebeği düşük yapıp yapmayacağıdır. ... birlikte en önemli belirtisi ise vajinal kanamadır.

24 Haziran 2017 Sağlık kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 76 gösterim

Annenin bebeğini düzenli olarak emzirmesi bebeğin sağlıklı bir şekilde gelişmesi açısından son derece ... süt izni 1 yılı doldurunca bitmektedir.

9 Haziran 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 355 gösterim

Adli Kontrol nedir ? Suçlu/Suçsuz mahkeme tarafından verilen adli kontrol şartıyla tahliye ... verme şartı mahkeme kararıyla ortadan kalkmaktadır.

31 Mart 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...