İlk adım ayakkabısı ne zaman alınmalıdır ?

0 oy
136 gösterim
8 Nisan 2017 Sağlık kategorisinde misafir sordu

Bebeğin yeni yeni o minik ayaklarıyla ilk adımını atmaya başlaması ebeveynleri için oldukça heyecan verici gelişmedir. Belli bir süre emekle dönemi geçiren bebekler emekledikten sonra ilk adımlarını atmaktadır. İlk başlarda örümcek desteği ile yürümeye başlayan bebekler zamanla kendi adımlarını kendileri atmaya başlar. Bebekler ilk adımını atmaya başladığında artık ilk adım ayakkabı olarak bilinen minik ayakkabıyı alma zamanı da gelmiş demektedir. Bebeğin ayaklarını korumak ve zarar gelmesini önlemek için alınan ilk adım ayakkabısında dikkat edilmesi gereken en önemli şey ayakkabının bebekte ayak sağlığına uygun olup olmadığıdır. Bunun için ayakkabı alırken bebeğin ayağını sıkmaması ve büyük olmaması problem yaşamaması için oldukça önemlidir. İlk adım ayakkabısı ne zaman alınmalıdır ? İlk adım ayakkabı bebek 1 yaşına geldiğinde alınmalıdır. 


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 102 gösterim

Uçak nedir ? Uçak: dışı alüminyumdan yapılmış, her iki tarafında metrelerce uzunlukta kanatlara ... sanayisinin de o yıl da başladığı bilinmektedir.

5 Temmuz 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 189 gösterim

Kütüphane nedir ? İçinde kitap, gazete, dergi gibi materyallerin bulunduğu ve bu ... Devleti zamanında kurulan Beyazıt Devlet Kütüphanesidir.

4 Temmuz 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 153 gösterim

Müslümanların yerine getirmesi farz olan İslamın beş şartından biri de Hac ibadetidir. Dinimizce ... kafile 31 Temmuz 2017 tarihinde yola çıkacaktır.

3 Temmuz 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 31 gösterim

Halk oylaması : ülkenin gidişatını etkileyen Anayasa değişikliği, yasalar gibi önemli meselelerin ... İlk halk oylaması 1960 yılında yapılmıştır.

29 Haziran 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 106 gösterim

Yönetmenliğini bir zamanların en çok izlenen dizilerinden olan Yılan Hikayesi projesinde de yer almış ... aşık olmuş ve aşk acısı çekmektedir.

14 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...