Knight Online yeni server ne zaman gelecek ?

0 oy
293 gösterim
12 Nisan 2017 Oyunlar kategorisinde misafir sordu

2004 yılından itibaren oyunseverler tarafından aktif bir şekilde oynanan ve oyuncu sayısı birkaç milyon ile ifade edilen Knight Online halen dünya çapında en çok oynanan online oyunlar listesinde yıllardır üst sıralarda yerini korumaktadır. Strateji türünde MMORPG tarzında bir oyun olan Knight Online Mgame Corporation, Noah System yapımcı şirketi tarafından 2002 yılında geliştirilmiş olup Knight Empire ile çıkış yapan oyun sonrasında ismi revize edilerek Knight Online olmuştur. Büyük devasa sunucular üzerinden oynanan oyunun ilk sunucuları Xigenon, Ares ve Dies'tir. Sonrasında ise oyuncu sayısının artması ile birlikte bu sunuculara ek olarak birçok sunucu da açılmıştır. Oyun serverlarına bağlanıp birbirlerine karşı savaşan oyunculardan oluşan Knight Online yeni server ne zaman gelecek 2017 ? Yeni serverların önümüzdeki aylarda açılması bekleniyor. 


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 307 gösterim

2012 yılından bu yana oyunseverlerin vazgeçilmez oyunları arasında üst sıralarda yer alan ... aylarında çıkmasına ise kesin gözüyle bakılıyor.

17 Mayıs 2017 Oyunlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 125 gösterim

Heyecanla soluk soluğa oynanan ve oyunseverlerin en beğendiği oyunlar arasında ilk sıralarda yer ... modunun yeni sezonda oyuna eklenmesi bekleniyor.

14 Ocak 2017 Oyunlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 124 gösterim

İspanyol otomobil üreticisi Seat, çok yakında Ibiza 2017 modelini yollarla buluşturmaya hazırlanıyor. ... çok daha yükseğe çıkartacak gibi görünüyor.

13 Haziran 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 129 gösterim

Uzun yıllar kullanılan efsanevi telefonlar arasında üst sıralarda yer alan Nokia'nın 90'lı yıllarda ... en geç yıl sonu gibi gelmesi bekleniyor.

31 Mayıs 2017 Telefonlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 1,819 gösterim

2015 yılından bu yana piyasaya sürülmeye başlayan ve dünyanın en çok oynanan simülasyon oyunlarından ... Mayıs - Haziran ayı gibi çıkması bekleniyor.

4 Temmuz 2017 Oyunlar kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...