Fraksiyonel lazer sonuçlarını ne zaman gosterir ?

0 oy
39 gösterim
12 Mayıs 2017 Sağlık kategorisinde misafir sordu

Dermatologların sıkça kullandığı tedavilerden biri olan fransiyonel lazer güvenilirliğini kanıtlamış bir uygulamadır. Yaşın ilerlemesine bağlı olarak ya da ciltte meydana gelen deformasyon sonucunda zaman içerisinde meydana gelen kırışma, sarkma ve bunun gibi cilt problemlerini ortadan kaldırmak için ve bunun yanında sivilce izi, yara ve leke izi gibi cilt sorunları için de  kullanılan fraksiyonel lazer minimal yan etkiler gösterdiğinden hastalar tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir. Uygulandıktan sonra ciltte gözle görülür düzelme sağlayan fraksiyonel lazer sonuçlarını ne zaman gösterir ? Seanslar halinde uygulanan fraksiyonel lazer haftalık seans sayısına bağlı olarak genelde 4.haftadan sonra gözle görülür sonuçlarını göstermeye başlar.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 84 gösterim

Smear Testi nedir ? Kadınlarda sıklıkla görülen rahmin alınmasına kadar gidebilen bir tablo ... alabilmek için kanamasız dönemde uygulanması şarttır.

5 Temmuz 2017 Sağlık kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 86 gösterim

Stent nedir ? Stent kasık bölgesinde bulunan atardamardan kalbe ulaşarak daralmış olan damarın ... dakika - 2 saat arasında sürmektedir.

5 Temmuz 2017 Sağlık kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 109 gösterim

Hepatit B nedir ? Hepatit'in A'dan E'ye kadar birçok çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan ... doz şekilnde aşı uygulanarak tedavi süreci tamamlanmaktadır.

5 Temmuz 2017 Sağlık kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 80 gösterim

İdrar testi nedir ? İdrar tahlili olarak da bilinen tıbbi test kişiden bir miktar idrar ... adet gecikmesi döneminde yapılmasına dikkat etmek gerekir.

5 Temmuz 2017 Sağlık kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 116 gösterim

Çiçek hastalığı nedir ? Çiçek hastalığı : tıp literatüründe Variola diye bilinen vücutta halsizlik, ... karşı çiçek aşısını 18.yy.da yapmıştır.

5 Temmuz 2017 Sağlık kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...