Nakil ne zaman yapılır ?

0 oy
62 gösterim
13 Mayıs 2017 Sağlık kategorisinde misafir sordu

Nakil : Aynı ya da farklı illerde bulunan okullar arası geçişin adıdır. Nakil işlemleri öğrenci için geçerli olabilirken öğretmen için de geçerli aynı şekilde uygulanabilmektedir. Çeşitli sebeplerden dolayı yönetmelik maddelerine uygun bir şekilde naklini bir başka okula isteyen öğrenci olabileceği gibi aynı şekilde öğretmende geçerli bir nedene bağlı olarak ilgili yönetmelik çerçevesinde okulunu değiştirerek nakil işlemini gerçekleştirebilir. Nakil işlemi Milli Eğitim Bakanlığından haberli bir şekilde ilgili okul müdürünün isteği ve onayı ile gerçekleşmektedir. Nakil ne zaman yapılır ? Nakil işlemi öğretmenler için nakledilecek okulda boş kadro olması durumunda gerçekleşebildiği gibi öğrenci içinde nakledileceği okulun puanı tutturması ve aynı şekilde okulda kontenjan açığının bulunması gerekmektedir.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 86 gösterim

Stent nedir ? Stent kasık bölgesinde bulunan atardamardan kalbe ulaşarak daralmış olan damarın ... dakika - 2 saat arasında sürmektedir.

5 Temmuz 2017 Sağlık kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 109 gösterim

Hepatit B nedir ? Hepatit'in A'dan E'ye kadar birçok çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan ... doz şekilnde aşı uygulanarak tedavi süreci tamamlanmaktadır.

5 Temmuz 2017 Sağlık kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 80 gösterim

İdrar testi nedir ? İdrar tahlili olarak da bilinen tıbbi test kişiden bir miktar idrar ... adet gecikmesi döneminde yapılmasına dikkat etmek gerekir.

5 Temmuz 2017 Sağlık kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 152 gösterim

Verem nedir ? Tıp literatüründeki ismiyle Koch mikrobunun akciğere yerleşerek yol açtığı ... gibi yetişkinlere de bulaşabileceği unutulmamalıdır.

1 Temmuz 2017 Sağlık kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 104 gösterim

Kan uyuşmazlığı iğnesi adından da anlaşılacağı üzere annenin RH + babanın RH - ya da tam ... ? Hamileliğin 28.haftasında iğne anneye uygulanmaktadır.

22 Haziran 2017 Sağlık kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...