Legend Online yeni sürüm ne zaman gelecek 2017 ?

0 oy
307 gösterim
17 Mayıs 2017 Oyunlar kategorisinde misafir sordu

2012 yılından bu yana oyunseverlerin vazgeçilmez oyunları arasında üst sıralarda yer alan dünyanın en çok oyuncu sayısına sahip tarayıcı oyunu Legend Online her geçen gün mevcut oyuncu sayısını da katlayan nadir strateji oyunlarından biri. Dünyada milyonları aşan kullanıcı sayısına ulaşan Legend Online isminden de anlaşılacağı gibi internetten oyun serverları üzerinden oynanan savaş, mücadele temalı bir oyun olup bu oyun online oynanan ücretsiz bir oyun olduğu için de oyunseverlerin sıkça tercih ettiği ve dilediği gibi oynayabildiği RPG (Role Playing Game) oyunu. Daha önce bu tarz oyun oynamamış birine RPG anlaşılmayan bir kelime olarak gelebilir. Bu tür oyunlar karakterlerin rol yapmaları üzerine kurgulanmıştır. Bu açıklamadan yola çıkıldığı zaman RPG oyunları gerçek hayatın sanallaştırması olarak da tanımlanabilir.

Dünyada milyonları bulan oyuncu sayısı ile Legend Online RPG oyununun Türkiye'de de azınsanmayacak bir oyuncu kitlesi var. Türkiye'de en çok oynanan web tabanlı online oyun olma özelliğini elinde bulunduran Legend Online'ın aynı zamanda web tabanlı bir oyun olması da sık tercih edilme sebeplerinden birisi.

Oyunseverlerin heyecanla beklediği Legend Online'ın yeni sürümünün geçen yıl çıkması planlanıyordu fakat bazı nedenlerden dolayı yeni sürüm halen çıkmış değil. Sevenlerinin merakla beklediği Legend Online yeni sürüm ne zaman gelecek 2017 ? Legend Online'ın sürüm güncellemesinin ne zaman olacağı henüz belli olmasa da önümüzdeki aylarda çıkması muhtemel olup 2018 yılının ilk aylarında çıkmasına ise kesin gözüyle bakılıyor.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 293 gösterim

2004 yılından itibaren oyunseverler tarafından aktif bir şekilde oynanan ve oyuncu sayısı ... Yeni serverların önümüzdeki aylarda açılması bekleniyor.

12 Nisan 2017 Oyunlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 125 gösterim

Heyecanla soluk soluğa oynanan ve oyunseverlerin en beğendiği oyunlar arasında ilk sıralarda yer ... modunun yeni sezonda oyuna eklenmesi bekleniyor.

14 Ocak 2017 Oyunlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 124 gösterim

İspanyol otomobil üreticisi Seat, çok yakında Ibiza 2017 modelini yollarla buluşturmaya hazırlanıyor. ... çok daha yükseğe çıkartacak gibi görünüyor.

13 Haziran 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 129 gösterim

Uzun yıllar kullanılan efsanevi telefonlar arasında üst sıralarda yer alan Nokia'nın 90'lı yıllarda ... en geç yıl sonu gibi gelmesi bekleniyor.

31 Mayıs 2017 Telefonlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 96 gösterim

Türkiye son birkaç gündür Afrika, çöl sıcaklarına teslim olmuş durumda. Rekor seviyede olan ... gibi Aralık ayının başlarında başlaması bekleniyor.

3 Temmuz 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...