Quantico 3.sezon ne zaman başlayacak ?

0 oy
154 gösterim
17 Mayıs 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu

2015 Eylül ayından bu yana ABC kanalında izleyicilerle buluşmaya devam casusluk temalı dram, polisiye türünde olan Quantico isimli dizinin 3.sezonuyla ekranlara geleceği gün sevenleri tarafından merakla bekleniyor. Ünlü televizyon yapımcısı Joshua Safran'ın kaleme aldığı başrollerini ise Priyanka Chopra, Josh Hopkins gibi isimlerin paylaştığı, her bölümü soluk soluğa izlenen casusluk dizisi yeni sezonu ve yeni bölümleriyle yakında ekranlara gelecek.

Quantico Konusu:

FBI kadrosuna yeni ajanlar katmak için sınav açar. Ajan olmak için başvuru yapan adayların neredeyse hepsi ön elemeyi geçer. Fakat asıl önemli olan ön elemeden sonra birçok kişinin elendiği ikinci aşama eleme olur. Bu aşamada çoğu aday elenir. Elemelerden başarıyla çıkan adaylar arasında Alex Parrish isimli biri vardır ki. Amerika'ya yapılan gelmiş geçmiş en büyük terörist saldırısıyla birlikte tüm suç onun üzerine kalır ve Alex'in hayatı bu olayla alt üst olur. Alex üzerindeki bu suçlamayı almak için harekete geçer ve bu terör olayının arka planında kimlerin olduğunu ve nasıl gerçekleştiğini bulmaya ve yüzlerce kişinin hayatına mal olan bu terör saldırısını her yönüyle araştırmaya başlar.

Quantico 3.sezon ne zaman başlayacak ?

Her bölümü heyecanla izlenen, Amerika'nın ulusal televizyon kanalı ABC'de yayınlanan casusluk temalı dizi olan Quantico 3.sezon en zaman başlıyor ? Dizinin geçmiş sezon başlama tarihlerine bakılacak olursa 2018'in Şubat ayında başlaması muhtemel gibi görünüyor.
 


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 156 gösterim

2014 yılında NBC'de izleyicilere merhaba diyen, Chicago'da çekimleri son sürat ... sezonunda yeni bölümleriyle sevenleriyle buluşması bekleniyor.

22 Mayıs 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 1,111 gösterim

2009 yılından bu yana ABC kanalında hız kesmeden izleyicilerle buluşmaya devam eden ... haftasında yeni bölümleriyle ekranlara gelmesi bekleniyor.

22 Mayıs 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 106 gösterim

24 Eylül 2014 tarihinden beri ABC kanalında ekranlara gelen ekranların sevilen komedi dizisi ... ekranlara Eylül 2017 tarihinde gelmesi bekleniyor.

21 Mayıs 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 104 gösterim

Ekim 2016'dan bu yana Amerika'nın ünlü kanallarından ABC'de ekranlara gelen American ... bölümleriyle 2.sezonuyla tekrar ekranlara gelmesi bekleniyor.

20 Mayıs 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 64 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=OtbzQi6c9mM Yakında ABC kanalında yepyeni bir ... önümüzdeki haftalarda izleyicilerin karşısına çıkması bekleniyor.

2 Haziran 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...