S.W.A.T ne zaman başlayacak ?

0 oy
86 gösterim
18 Mayıs 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu

2003 yılında vizyona giren oldukça beğenilen Özel Tim (S.W.A.T)'ın televizyon uyarlaması geliyor ! Birbirinden kaliteli Amerikan dizilerinin yayınlandığı CBS kanalında yakın zamanda ekranlara gelecek olan S.W.A.T aksiyon, suç draması türünde bir dizi olacak. Robert Hamner, Lee Stanley ikilisi tarafından yapılan aksiyon dolu dizinin senaryosunu Aaron Rahsaan Thomas kaleme alıyor. S.W.A.T'ın başrolünde, 2005 yılından bu yana ekranlarda olan ve halen yeni bölümleriyle yayınlanmaya devam eden Criminal Minds isimli polisiye dizisinde Derek Morgan karakterini canlandıran Shemar Moore oynayacak.

S.W.A.T Konusu:

Doğuda özel olarak yetişmiş olan Amerika'nın polis özel timi S.W.A.T'ta teğmen rütbesinde görev yapan Hondo lakaplı Daniel Harrelson isimli polis Amerika'nın büyük eyatlerinden Kaliforniya'nın Los Angeles şehrinde sık sık işlenen suçların önüne geçmesi için görevlendirilir. Sonrasında bir tarafta çok bildiği sokaklar diğer tarafta ise iş arkadaşları vardır.

S.W.A.T ne zaman başlayacak ?

Özellikle polisiye, suç draması sevenlerin merakla beklediği yakında CBS'de gösterime girmesi planlanan aksiyon dizisinin 2017 Aralık ayı gibi başlaması bekleniyor.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 161 gösterim

2014 yılında NBC'de izleyicilere merhaba diyen, Chicago'da çekimleri son sürat ... sezonunda yeni bölümleriyle sevenleriyle buluşması bekleniyor.

22 Mayıs 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 209 gösterim

2013 yılında FOX TV'de ekranlara gelmeye başlayan aksiyon komedisi Brookly Nine-Nine ... ayında yeni bölümleriyle sevenleriyle buluşması bekleniyor.

20 Mayıs 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 865 gösterim

2015 yılında ekranlara gelmeye başlayan CBS kanalında hız kesmeden yayınlarını sürdüren Code Black ... 2018 gibi tekrar ekranlara gelmesi bekleniyor.

19 Mayıs 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 70 gösterim

CBS'nin dizilerine yakında yepyeni 9JKL isimli komedi dizisi daha dahil olacak. Kaliteli ... temalı dizinin Aralık 2017 gibi başlaması bekleniyor.

19 Mayıs 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 156 gösterim

2015 Eylül ayından bu yana ABC kanalında izleyicilerle buluşmaya devam casusluk temalı dram, ... in Şubat ayında başlaması muhtemel gibi görünüyor.

17 Mayıs 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...