Life Sentence ne zaman başlayacak ?

+1 oy
88 gösterim
19 Mayıs 2017 Diziler kategorisinde misafir sorduAmerika'nın ünlü televizyon kanalı The CW (The Channel Watch)'ta yakında yepyeni bir dizi ekranlara gelecek. Çekimlerine geçtiğimiz haftalarda başlanan Life Sentence isimli komedi dizisi izleyenleri gülmekten kırıp geçirecek. Senaristliğini Fuller House gibi birçok yapımda imzası bulunan Amerikalı ünlü aktrist Erin Cardillo'nun yaptığı dizi ortalama 40-45 dakika arası bir süreyle izleyicilerin karşısına gelecek. Geçtiğimiz yıllarda Star TV kanalında ekranlara gelen Küçük Tatlı Yalancılar adlı dizinin orijinali olan Pretty Little Liars'te Aria Montgomery karakteri ile bilinen Lucy Hale'nin başrol oynayacağı komedi dizisinde Hale'ye, Dylan Walsh, Carlos PenaVega gibi isimlerde eşlik ediyor. İzleyicilerin merakla beklediği komedi dram türündeki dizi yakında diziseverler ile buluşacak.

Life Sentence Konusu:

Kanser hastalığına yakalandığını öğrenmesiyle birlikte hayatı kabusa dönen kadın özgürlüğüne düşkün ve rahat birisidir. Zaman içerisinde onu ölüme götürecek hastalıkla birlikte yaşamasını öğrenir. Bu süre içerisinde hastalıkla mücadele ederken istemediği bazı seçimler yapmak durumunda kalır. Doktor kontrolünde tedavisine devam edilen kadın bir süre sonra kanserden kurtulduğunu öğrenir. Fakat her ne kadar artık kanseri yendiğinden dolayı bu hastalıktan ölmeyeceğini bilse de artık çok geçtir. Kanser olduğu zamanlar yapmayı düşündüğü seçimler ve verdiği kararlar onun peşini bırakmayacaktır.

Life Sentence ne zaman başlıyor ?

Diziseverlerin merakla beklediği Life Sentence'nin geçtiğimiz gün 18 Mayıs 2017 tarihinde The CW'nin Youtube kanalında tanıtım fragmanı yayınlandı. Fragmanın yayınlandığı tarihten yola çıkılarak bakılacak olursa eğer 2017 Eylül - Ekim ya da en geç 2018 yılının ilk aylarında dizinin ekranlara gelmesinin beklendiği söylenebilir.
 


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 88 gösterim

Televizyon ekranlarının popüler dizilerinden biri olan Marvel Comics' e hayat veren Roberto ... The CW kanalında ekranlara gelmesi bekleniyor.

24 Haziran 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 30 gösterim

Yakında Fox TV'de yepyeni bir komedi dizisi izleyicilerle buluşacak. Lon Zimmet tarafından yapılan 22- ... https://www.youtube.com/watch?v=u1mg2qahjBE

18 Mayıs 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 29 gösterim

2017-2018 sezonunda Damnation isimli yepyeni bir dizi izleyenlerin karşısına çıkacak. Usa ... yılının sonuna doğru ekranlara gelmesi bekleniyor.

12 Haziran 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 24 gösterim

NBC'de yakında yepyeni bir dizi izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. New York Times'ın ... isimli dizinin 2017-2018 yıllarında başlaması bekleniyor.

1 Haziran 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 102 gösterim

The CW kanalının yıllanmış dizilerinden biri olan Supernatural, kanalının en çok izlenen ... yeni bölümleriyle sevenlerine tekrar merhaba diyecektir.

12 Haziran 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...