Brooklyn Nine-Nine 5.sezon ne zaman başlayacak ?

0 oy
198 gösterim
20 Mayıs 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu

2013 yılında FOX TV'de ekranlara gelmeye başlayan aksiyon komedisi Brookly Nine-Nine izleyenleri bir taraftan gülmekten kırık geçirirken diğer taraftan izleyenlere eğlenceli dakikalar yaşatmaya devam ediyor. Dizinin aksiyon tarafının yanında polisiye tarafı da var. Normalde karakol gibi resmi ortamlarda geçen diziler genelde daha ciddi olur. Fakat Brookly Nine-Nine tam tersi bir dizi ciddiyet sıfır gibi bir şey. Karakoldaki polislerin hepsi bambaşka dünyalarda işini pek de ciddiye almayan güvenlik görevlileri. Bilindiği üzere son olarak 4.sezon ile ekranlara gelen komedi dizisi sezon finali yaparak sezonu kapatmıştı. Sevenlerinin merakla yeni sezonunda yeni bölümleriyle ekranlara gelmesini beklediği dizinin son zamanlarda yaşadığı reyting oranlarındaki düşüşler nedeniyle 5.sezon onayı alıp almayacağı tam olarak belli değildi. Fakat FOX TV Brookly Nine-Nine ile yola devam kararı aldı ve 5.sezonunu geçtiğimiz günlerde onayladı. Dizi 5.sezonu ile yakında sevenleri ile buluşacak.

Brooklyn Nine-Nine Konusu:

Karakolda polis olarak görev yapan Jake, işini çok iyi yapan suçluları yüksek enseleme oranına sahip başarılı bir polis olmasının yanı sıra oldukça rahat ve özgürlüğüne düşkün birisidir. Görevli olduğu karakola birgün polis amiri atanır. Yeni gelen polis amiri Jake'in davranışlarından oldukça rahatsızdır. Polis olmasının yanında rahat tavırlar sergileyen Jake'i yola getirmeyi kafaya koyar. Sonrasında bir dizi komik olaylar meydana gelmeye başlar.

Brookly Nine-Nine 5.sezon ne zaman başlayacak ?

Karakolda görevli olan ve karakola yeni atanan polis amiri arasında geçen komik olayların anlatıldığı komedi dizisinin yeni sezonuyla 2017 Kasım ayında yeni bölümleriyle sevenleriyle buluşması bekleniyor.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 156 gösterim

2014 yılında NBC'de izleyicilere merhaba diyen, Chicago'da çekimleri son sürat ... sezonunda yeni bölümleriyle sevenleriyle buluşması bekleniyor.

22 Mayıs 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 382 gösterim

Mart 2015'ten bu yana FOX kanalında izleyicilerle buluşmaya devam eden, ödüllü ... 'de yeni bölümleriyle izleyicilerle buluşması bekleniyor.

22 Mayıs 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 59 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=qsqFYLYo0kc Amazon kanalında yakın zamanda yepyeni bir ... sonu 2018 başı gibi izleyicilerle buluşması bekleniyor.

2 Haziran 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 82 gösterim

2003 yılında vizyona giren oldukça beğenilen Özel Tim (S.W.A.T)'ın televizyon uyarlaması ... dizisinin 2017 Aralık ayı gibi başlaması bekleniyor.

18 Mayıs 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 154 gösterim

2015 Eylül ayından bu yana ABC kanalında izleyicilerle buluşmaya devam casusluk temalı dram, ... in Şubat ayında başlaması muhtemel gibi görünüyor.

17 Mayıs 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...