2017 Haziran öğretmen seminerleri ne zaman ?

0 oy
112 gösterim
21 Mayıs 2017 Genel kategorisinde misafir sordu

2017-2018 eğitim ve öğretim yılının bitmesine sayılı günler kaldı. Okullar 9 Haziran Cuma günü kapanıp bir eğitim öğretim yılının da sonuna gelinecek. Öğrenciler tatile girerken öğretmenlerin ise seminer haftası başlayacak. Her yıl tüm öğretmenler için Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen seminerde öğretmenlere kapanan dönem ile ilgili bilgilendirmeler yapılmakta ve öğretmenlerin önlerindeki eğitim dönemine nasıl hazırlanmaları gerektiği konusuna değinilmektedir. Bununla birlikte MEB'in belirlediği program dahilinde eğitim kitapları hakkında tartışmalar yapılmakta ve verilen program çizelgesine uygun olarak gerekli değerlendirilmeler yapılmaktadır. Genel olarak öğretmenlerin konferans salonlarında bir araya gelerek gerçekleştirmiş oldukları seminerlerde konuşmacı eşliğinde öğretmenlere çeşitli slaytlar gösterilerek öğretmenlerin konular hakkında bilgilendirilmesi sağlanmaktadır. 2017 Haziran öğretmen seminerleri ne zaman ? Bu yıl Haziran ayında gerçekleştirilecek olan seminer 12-23 Haziran arasında yapılacak.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 305 gösterim

Diploma: en basit tanımıyla öğrenimini bitiren öğrencilere verilen okuldan mezun olduğunu gösteren ... gün içerisinde mezun olduğu okuldan almaktadır.

10 Haziran 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 99 gösterim

22 Mayıs Pazartesi günü başlayacak olan il içi yer değiştirme tayinlerine öğretmenlerin yoğun ilgi ... ise 6 Haziran 2017 tarihinde duyurulacak.

18 Mayıs 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 153 gösterim

Okulların kapanmasına sayılı günler kaldı. 9 Haziran'da yaz tatiline girecek olan öğrenciler için ... sıra spor yaparak eğlenceli vakit de geçirecek.

18 Mayıs 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 115 gösterim

Ramazan ayındayız ve geçen her gün Ramazan Bayramına bir adım daha yaklaşıyoruz. Bir ... Haziran tarihi itibariyle hesaplara yatırılmaya başlanacak.

8 Haziran 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 40 gösterim

Öğretmenler, bireyi aileden sonra hayata hazırlayan en önemli kimselerdir. Bireyin çocukluk ... hamile öğretmenlere nöbet yazılması yasaklanmıştır.

13 Şubat 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...