Hampstead ne zaman vizyona girecek ?

0 oy
42 gösterim
7 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu

Sinemalara çok yakında aşk dolu bir film geliyor. Önümüzdeki ay beyaz perdedeki yerini alacak olan Hampstead isimli romantik komedi türündeki film izleyenleri bir taraftan romantizmin derinliklerine götürecekkendiğer taraftan ise seyircileri kahkahalara boğacak. Yönetmenliğini Joel Hopkins'in yaptığı geçtiğimiz aylarda çekim çalışmaları sona eren merakla beklenen filmin oyuncu kadrosu oldukça tercübeli. Başrolleri Diane Keaton, James Norton ve Brendan Gleeson paylaştığı filmin konusu şöyle : Londra'nın Hampstead isimli elit bölgelerinden birinde kendi halinde yaşamını sürdüren adamın belediye tarafından evinin yıkımına karar verilir. Bu duruma öfkelenen ne yapacağını şaşıran adam evinin yıkılmasının ardından doğa ile iç içe yaşamaya başlar. Başına gelen bu olay onu aşk üçgenine alır, tatmadığı aşkı tattırır. Sinemaseverlerin merakla beklediği Hampstead ne zaman vizyonda olacak ? 21 Temmuz 2017 tarihinde film sinemalardaki yerini alacak.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 69 gösterim

Bir Damla Aşk'ın vizyona girmesine sayılı günler kaldı. Önümüzdeki günlerde sinemaseverler ile buluşacak ... ://www.youtube.com/watch?v=tLCi0YGt77Y

20 Mayıs 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 72 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=ddYSGGJAKOk Yönetmenliğini İngiliz yönetmen Johannes Roberts'ın ... 4 Ağustos 2017 tarihinde izleyicilerle buluşacak.

30 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 130 gösterim

Yönetmenliğini Stephen Frears'ın yaptığı Ali Fazal, Judi Dench'ın başrolünde yer aldığı İngiltere ... https://www.youtube.com/watch?v=yzubV0x9AEU

20 Mayıs 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 277 gösterim

Animasyon filmleri, en çok beğenilen ve her yaş grubu tarafından ilgi ve beğeniyle ... izleyiciler tarafından oldukça ilgi görmesi beklenmektedir.

16 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 245 gösterim

Birçok yabancı film daha fragmanları yayınlanmadan bile izleyiciler tarafından oldukça merakla ... 2018 cevabı ile izleyicilere duyurulmuştur.

19 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...