Hizmetçi ne zaman vizyona girecek ?

0 oy
49 gösterim
8 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu

Filmin yönetmen koltuğunda Park Chan-Wook'un oturduğu orijinal adı The Handmaiden olan Hizmetçi isimli film önümüzdeki ay vizyona girecek. İzleyenlere dram, gerilim ve romantizmi bir arada yaşatacak olan filmin oyuncu kadrosunda Kim Min-Hee, Kim Tae-Ri, Ha Jung-Woo gibi isimler yer alıyor. Çekimleri Şubat ayında sona eren Güney Kore yapımı filmin konusu ise şöyle :

Hizmetçi konusu:

Hiçbir şekilde zengin olmamasına rağmen kendisini zenginmiş gibi gösteren sahtekar bir adam Japon sosyetesinin önde gelen isimlerinden biri olan Japon varisi Leydi Hideko'nun tüm varlığına sahip olmak için ona yanaşmaya hatta kendisine onu aşık etmeye karar verir. Bunun için her yolu denemeyi kafasına koyan dolandırıcı, tanıdığı biri olan Sook-hee'yi Leydi'nin hizmetine geçirme fikri aklına gelir. Leydi'nin hizmetçisi olan Hee bir süre sonra Leydi'nin güzelliğinden ve asaletinden etkilenerek ona aşık olur. Böylece dolandırıcı, sahtekar adamın Leydi'nin servetini üzerine geçirmek için kurduğu tüm planlar bozulur.

Hizmetçi ne zaman vizyona giriyor ?

İzleyenlerin merakla beklediği film 28 Temmuz 2017 tarihinde beyaz perdede yerini alacak.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 555 gösterim

Dünyaca ünlü İngiliz yazar E. L. James tarafından kaleme alınan Özgürlüğün Elli Tonu isimli ... Tonu 8 Şubat 2018 tarihinde izleyicilerle buluşacak.

4 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 47 gösterim

Eye on Juliet (Eye On Amanda) ne zaman sinemalarda olacak ? Romantizmi ve dramı bir ... film 18 Ağustos 2017 tarihinde izleyenlerin karşısına çıkacak.

28 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 35 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=ESLXnt6fe_8 Yepyeni bir savaş filmi önümüzdeki günlerde izleyicilerle ... ? Film 30 Haziran 2017'de sinemalarda.

23 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 41 gösterim

Filmin yönetmen koltuğunda Hollandalı ünlü yönetmen Martin Koolhoven oturuyor. Filmin konusuna bakılacak ... 7 Temmuz 2017'de izleyenlerle buluşacak.

23 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
+1 oy
0 cevap 73 gösterim

Yakında adından çokça söz ettirecek dram, gerilim türünde bir film izleyicilerle buluşacak. The Papers ... giriş tarihi 5 Ocak 2018 olarak belirlendi.

12 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...