93 Yazı ne zaman vizyona girecek ?

0 oy
23 gösterim
8 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sorduTam nostalji sevenlere göre 93 Yazı isimli film önümüzdeki günlerde vizyona girecek. Yönetmenliğini İspanya'nın ünlü yönetmenlerinden Carla Simon Pipó'nun yaptığı başrollerini Laia Artigas, Paula Blanco, Bruna Cusí paylaştığı dram türündeki İspanya yapımı filmin oldukça acıklı bir hikayesi var. Daha 6 yaşındayken annesini kaybeden Frida isimli kız çocuğu annesi öldüğünden dolayı içine girdiği ruhsal bunalımında etkisiyle birlikte içine kapanır ve hayattan zevk alamaz bir hale gelir. Amcası ve amcasının ailesi yaşamış olduğu Barselona'dan çok uzaklarda ona kucak açar. Frida her ne kadar mutlu görünse de içinde kopan fırtınalar kolay kolay dinmeyecektir. Sinemaseverlerin merakla beklediği 93 Yazı ne zaman vizyona girecek ? 23 Haziran 2017 tarihinde film gösterime girecek.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 555 gösterim

Dünyaca ünlü İngiliz yazar E. L. James tarafından kaleme alınan Özgürlüğün Elli Tonu isimli ... Tonu 8 Şubat 2018 tarihinde izleyicilerle buluşacak.

4 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 88 gösterim

Hint biyografik filmi Dangal, Mahavir Singh Phogat isimli güreşçinin hayat hikayesini anlatıyor. ... Ağustos 2017 tarihinde film sinemalarda olacak.

4 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 76 gösterim

Yönetmenliğini Gabriela Cowperthwaite'ın yaptığı gerçekten Amerikan ordusunda görev yapmış Megan Leavey ... Ağustos 2017'de izleyicilerle buluşacak.

1 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 60 gösterim

Brezilya yapımı yepyeni bir dram filmi yolda yakında izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Filmin ismi ... olan film 8 Eylül 2017 sinemalarda olacak.

1 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 91 gösterim

70. Cannes Film Festivali'nde yarışan ve göstermiş olduğu üstün performanstan dolayı ... 'taki başarısından sonra beyazperdede yerini alacak.

30 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...