Muhteşem Yüzyıl Kösem ne zaman bitecek ?

0 oy
69 gösterim
9 Haziran 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu

2015 yılından beri Türkiye'nin ilk özel televizyonu Star TV kanalında ekranlara gelen ve daha önce yine aynı kanalda yayınlanan Muhteşem Yüzyıl isimli dizinin devamı niteliğinde olan Muhteşem Yüzyıl Kösem izleyiciler tarafından severek izlenilen bir dizi. Osmanlı Devleti'nin padişahlarından olan 1.Ahmet döneminin anlatıldığı,  dizinin başrolünde Nurgul Yeşilçay, Farah Zeynep Abdullah ve Aslı Tandoğan oynadığı ilgiyle takip edilen Muhteşem Yüzyıl Kösem yüksek izleyici oranlarıyla reyting listesini alt üst etmeye devam ediyor. Yapımcılığını Times yapımın üstlendiği dizide Mert Baykal ve Yağız Alp Akaydın dizinin yönetmen koltuğunda oturuyor.

Son günlerde bu yıl 2017'de dizi bitecek mi soruları kafaları kurcalamaya başladı. Dizinin bitmesini istemeyen sevenleri kafasındaki sorulara yanıt arar oldu. Geçtiğimiz aylarda yapımcı şirket dizinin sezon finali yapacağını ve sonlanmayacağını belirtti.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

+1 oy
1 cevap 57 gösterim

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi yeni sezon ne zaman başlayacak yoksa final yaparak bitti mi artık?

26 Ekim 2016 nezaman sordu
0 oy
0 cevap 709 gösterim

BBC Two kanalında 2013 yılında ekranlara gelmeye başlayan izleyicilerin vazgeçilmez dizilerinden ... ayı gibi izleyicileriyle buluşması bekleniyor.

7 Temmuz 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 158 gösterim

10 Aralık 2014 tarihinde TRT'de ekranlara gelmeye başlayan ekranların sevilen tarih temalı ... sezonda yeni bölümleriyle ekranlara gelmesi bekleniyor.

24 Haziran 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 143 gösterim

2015 yılında izleyicilerle buluşan ve geçtiğimiz aylarda ekranlara veda eden, Kiralık Aşk en ... tarihinde final yaparak sevenlerine veda etmiştir.

28 Haziran 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 151 gösterim

Efsanevi polisiye dizisi Behzat Ç. 2017 ne zaman başlayacak ? 2010 yılında Start TV'de ... - Eylül gibi sevenleri ile yeniden buluşması bekleniyor.

28 Haziran 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...