FIFA 2018 ne zaman, hangi tarihte çıkacak ?

0 oy
130 gösterim
11 Haziran 2017 Oyunlar kategorisinde misafir sordu

1993'ten bu yana oyunseverler ile buluşan yılların eskitemediği efsanevi bilgisayar oyunlarından biri olan FIFA, serilerini çıkartmaya her yıl olduğu gibi bu yıl da devam edecek. Oyunseverlerin büyük bir zevk ile oynadığı bilgisayara karşı tek kişi ya da joystik ile çift kişilik oynanabilen FIFA'nın yeni sürümü 2018 sevenleri tarafından merakla bekleniyor.

Bilindiği üzere PES'in 2006 yılında piyasaya girmesi ve beğenilmesiyle ile birlikte FIFA'ya olan ilgi eskiye göre daha azalmış olsa da son zamanlarda görsel ve oyun kurgusundaki değişimlere gitmesiyle birlikte FIFA'ya olan ilgi de kat be kat arttı. Tabi burada unutulmaması gereken şey, FIFA'nın bilgisayar PES'in ise Playstation temelli oyunlar ürettiği gerçeği.

Futbolseverlerin vazgeçemediği oyunlardan biri olan FIFA, sürekli tek düze gitmesinden, oyunlarının grafik olarak birbirine benzemesinden ve genel olarak işleyişinin aynı olmasından dolayı oyunseverlerden sıkça şikayet alıyordu. Fakat son zamanlarda gerek oyundaki görsellerde meydana gelen ciddi değişmeler gerekse de oyunseverlerin beklentilerini karşılamasından dolayı FIFA, oyuncular tarafından çok daha fazla rağbet görmeye başladı. 2017 yılının sonlarına doğru çıkması beklenen FIFA 2018 ne zaman hangi gün çıkacak ? 29 Eylül 2017 tarihinde FIFA oyun piyasasındaki yerini alacak.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 171 gösterim

Oyunseverlerin heyecanla beklediği Konami'nin popüler futbol oyunu olan PES yeni versiyonu ... aylarının sonlarına doğru yayınlanması bekleniyor.

17 Haziran 2017 Oyunlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 1,819 gösterim

2015 yılından bu yana piyasaya sürülmeye başlayan ve dünyanın en çok oynanan simülasyon oyunlarından ... Mayıs - Haziran ayı gibi çıkması bekleniyor.

4 Temmuz 2017 Oyunlar kategorisinde misafir sordu
+1 oy
1 cevap 164 gösterim

Sevilen oyun PES (Pro Evolution Soccer) Konami firması tarafından üretilen ve her geçen yıl ... fiyatının 80-140 lira arasında olması bekleniyor.

23 Aralık 2016 Oyunlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 209 gösterim

Wolkswagen firmasına ait en ünlü markalarından biri olan Polo, 2018 model yeni otomobili ... sürülmesi ve alıcıları ile buluşması bekleniyor.

10 Mart 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 146 gösterim

Oyunseverler tarafından büyük ilgi gören ve soluk soluğa oynanan The Last of Us ... piyasaya sürülmesi ve oyunseverlerle buluşması bekleniyor.

5 Şubat 2017 Oyunlar kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...