Supernatural 13.sezon ne zaman başlayacak ?

0 oy
102 gösterim
12 Haziran 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu

The CW kanalının yıllanmış dizilerinden biri olan Supernatural, kanalının en çok izlenen dizileri arasında olan ve korku kategorisindeki diziler arasında ise en fazla izlenen dizi. İzleyenlerini gerilimin doruklarına çıkartan sevilen dizi geçtiğimiz Mayıs ayında sezon finaliyle 12.sezonu kapatarak ekranlara geçici olarak veda etti. İzleyenleri son bölümüyle merak içinde bırakan dizi geçtiğimiz Şubat ayında 13.sezon için onay aldı. Açıkçası yüksek izlenme oranlarından dolayı onaylanmama gibi bir durum da zaten yoktu. Şunu da unutmamak gerekiyor ki, kanal izlenen bir diziyi de ne olursa olsun asla kaybetmek istemez. The CW'de bu yüzden her yıl yola devam kararı almakta. 12 yıldır izleyiciler tarafından yoğun ilgiyle takip edilen Supernatural isimli korku dizisi serilerine 13.sezonunda da kaldığı yerden devam edecek. Her bölümü sevenlerine ayrı bir  heyecan yaşatan, soluk soluğa izlenen Amerikan dizisi Supernatural 13.sezon ne zaman başlıyor ?  Dizinin her zaman olduğu gibi Ekim ayının ilk haftasında başlaması bekleniyor. Dizi, 2017 Ekim'inin ilk haftasında yeni sezonunda yeni bölümleriyle sevenlerine tekrar merhaba diyecektir.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 88 gösterim

Televizyon ekranlarının popüler dizilerinden biri olan Marvel Comics' e hayat veren Roberto ... The CW kanalında ekranlara gelmesi bekleniyor.

24 Haziran 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 85 gösterim

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=6j8A-N_KigM 2014 yılında yayınlanmaya başlayan ... Ekim ayının ilk haftasında başlaması bekleniyor.

10 Haziran 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 77 gösterim

2012 yılından bu yana The CW kanalında izleyicilerle buluşan sevilen aksiyon dizisi Arrow 24 ... 2017'nin ilk haftasında ekranlara gelmesi bekleniyor.

10 Haziran 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 104 gösterim

İzleyicilerin merakla beklediği The CW, kanalında yakında ekranlara gelmesi beklenen Black Lightning isimli ... //www.youtube.com/watch?v=RZpJeuXo2CY

19 Mayıs 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu
+1 oy
0 cevap 88 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=in3OecHvWXQ Amerika'nın ünlü televizyon kanalı ... aylarında dizinin ekranlara gelmesinin beklendiği söylenebilir.

19 Mayıs 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...