İlk Aşk filmi ne zaman çekildi ?

0 oy
65 gösterim
14 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu

Yönetmenliğini bir zamanların en çok izlenen dizilerinden olan Yılan Hikayesi projesinde de yer almış olan Nihat Durak'ın yaptığı, Volkan Sümbül ve Emre Özdür'ün senaryosunu yazdığı İlk Aşk filmi 2006 yılında vizyona girmiş ve izleyenler tarafından oldukça beğenilmiştir. Başrolünde Şenay Gürler, Çetin Tekindor oynadığı dram türündeki Türk yapımı filmde sinemanın duayen isimlerinden merhum Erol Günaydın da ve domates güzeli olarak bilinen Ayşen Gruda'nın yanında Dolunay Soysert'te rol almıştır. Filmin konusu şöyle : eskiden zengin bir aile olan Arifoğlulları ailesi zeytinyağı fabrikalarının iflas etme noktasına gelmesiyle birlikte zenginlik yerini sefalete bırakmıştır. Ailenin babası Arif Arifoğlu'nun yaşı ilerlemiş 85 yaşına gelmiştir. Oğulları Azmi boşandığı eşi Nevin ile tekrar bir araya gelmek istemekte ve diğer oğlu Kemal ise iflas etmek üzere olan fabrikayı kurtararak kendine rahat bir hayat kurma peşindedir. Ailenin en küçük oğlu Arif Ege ise genç yaşlarda aşık olmuş ve aşk acısı çekmektedir.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 63 gösterim

23 Ocak 2015 tarihinde vizyona giren, başrolünde Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in oynadığı Aşk ... yapılmış ve 2015 yılında film vizyona girmiştir.

9 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 55 gösterim

Bir Damla Aşk'ın vizyona girmesine sayılı günler kaldı. Önümüzdeki günlerde sinemaseverler ile buluşacak ... ://www.youtube.com/watch?v=tLCi0YGt77Y

20 Mayıs 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 129 gösterim

Kore Savaşını merkeze alan dram türündeki Türk yapımı film yakında izleyicilerle buluşacak. ... aylarında beyaz perdede yerini alması bekleniyor.

15 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 47 gösterim

Eye on Juliet (Eye On Amanda) ne zaman sinemalarda olacak ? Romantizmi ve dramı bir ... film 18 Ağustos 2017 tarihinde izleyenlerin karşısına çıkacak.

28 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 71 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=STwGCM5oVDA Tüyler ürpertecek yepyeni bir film vizyona girmeye ... 29 Eylül 2017 tarihinde beyazperdede yerini alacak.

30 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...