Ayla filmi ne zaman vizyona girecek 2017 ?

0 oy
129 gösterim
15 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu

Kore Savaşını merkeze alan dram türündeki Türk yapımı film yakında izleyicilerle buluşacak. Kore Savaşı yıllarının anlatıldığı filmde Süleyman Astsubay Ayla isminde Koreli yetim bir kızı yanına alır ve ona bakmaya başlar. Bir süre sonra aralarındaki samimiyet öylesine ilerler ki artık aralarındaki bağ güçlenmiş baba kız gibi olmuşlardır. Süleyman Astsubay'a günün birinde tekrar Türkiye'ye dönmesi gerektiği yönünde bir bildiri tebliğ edilir. Fakat o Ayla'ya o kadar alışmıştır ki, sevgiden yoksun olan yetim kız çocuğunu geride bırakıp gitmek istemez. O her ne kadar Ayla'yı bırakmak istemese de Kore yasaları Ayla'yı alıp yanında gitmesine dahi izin vermemektedir. Bu durumda Astsubay'ın Ayla'yı Kore'deki yetimhaneye bırakıp ülkesine dönmesinden başka bir çaresi yoktur. Yönetmenliğini Can Ulkay'ın yaptığı başrollerini Çetin Tekindor, İsmail Hacıoğlu ve Lee Kyung'ın paylaşacağı Ayla isimli film ne zaman vizyona giriyor ? Filmin sinemalara geliş tarihi tam olarak netleşmese de 2017 yılının son aylarında beyaz perdede yerini alması bekleniyor.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 71 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=STwGCM5oVDA Tüyler ürpertecek yepyeni bir film vizyona girmeye ... 29 Eylül 2017 tarihinde beyazperdede yerini alacak.

30 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 40 gösterim

Yönetmenliğini Ali Kemal Çınar'ın yaptığı fantastik dram türünde yepyeni bir film ... Temmuz 2017 tarihinde izleyicilerin karşısına çıkacak.

30 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 75 gösterim

Yavuz Turgul'un yönetmen koltuğunda oturduğu aynı zamanda filmin yazarlığını da Turgul'un ... Yol Ayrımı filmi izleyicilerin karşısına çıkacak.

5 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 65 gösterim

Yönetmenliğini bir zamanların en çok izlenen dizilerinden olan Yılan Hikayesi projesinde de yer almış ... aşık olmuş ve aşk acısı çekmektedir.

14 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 35 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=ESLXnt6fe_8 Yepyeni bir savaş filmi önümüzdeki günlerde izleyicilerle ... ? Film 30 Haziran 2017'de sinemalarda.

23 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...