Lasciati Andare ne zaman vizyona girecek ?

0 oy
49 gösterim
17 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu

Ödüllü İtalyan yönetmen Francesco Amato imzalı Lasciati Andare isimli film yakında izleyenlerle buluşmaya hazırlanıyor. Toni Servillo, Carla Signoris, Luca Marinelli başrollerini paylaştığı İtalya yapımı dram türündeki film entresan bir konuya sahip. Elia isimli adam psikologtur ve yakın bir zaman önce ayrıldığı ve halen içinden atamadığı eski eşi ile komşudur. Elia fazla kilolarından şikayet eder ve bundan kurtulmak için bir spor salonuna yazılır. Spor salonunda Claudia isimli bir spor eğitmeni ile tanışır. Daha önce başından evlilik geçmiş olan Claudia ile tanışma bir süre sonra samimiyete dönüşür. Elia'nın psikolog olması ruhsal çöküntülerin içinde boğuşan Claudia'ya çok iyi gelmiştir. Elia yanında olduğu her an rahatlatmaya çalışsa da Claudia'nın yaşamış olduğu travmanın etkileri halen sürmektedir. Aynı şekilde Elia'da Claudia ile çalışmaktan oldukça memnundur. Zamanla birbirlerine destek olmaya ve birbirlerini her iki konuda iyi etmeye çalışırlar. Lasciati Andare ne zaman vizyona giriyor ? Film, 4 Ağustos 2017'de sinemalarda olacak.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 555 gösterim

Dünyaca ünlü İngiliz yazar E. L. James tarafından kaleme alınan Özgürlüğün Elli Tonu isimli ... Tonu 8 Şubat 2018 tarihinde izleyicilerle buluşacak.

4 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 88 gösterim

Hint biyografik filmi Dangal, Mahavir Singh Phogat isimli güreşçinin hayat hikayesini anlatıyor. ... Ağustos 2017 tarihinde film sinemalarda olacak.

4 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 76 gösterim

Yönetmenliğini Gabriela Cowperthwaite'ın yaptığı gerçekten Amerikan ordusunda görev yapmış Megan Leavey ... Ağustos 2017'de izleyicilerle buluşacak.

1 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 60 gösterim

Brezilya yapımı yepyeni bir dram filmi yolda yakında izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Filmin ismi ... olan film 8 Eylül 2017 sinemalarda olacak.

1 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 91 gösterim

70. Cannes Film Festivali'nde yarışan ve göstermiş olduğu üstün performanstan dolayı ... 'taki başarısından sonra beyazperdede yerini alacak.

30 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...