Keman Öğretmeni (The Violin Teacher) ne zaman vizyona girecek ?

0 oy
45 gösterim
18 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu

Yönetmenliğini Sérgio Machado'nun yaptığı Brezilya yapımı müzik, dram türünde olan Keman Öğretmeni (The Violin Teacher) isimli film önümüzdeki günlerde izleyicilerle buluşacak. Lázaro Ramos, Fernanda de Freitas, Criolo başrollerini paylaştığı film başarılmaya odaklanılmış imkansızlar üzerine kurulu. Kemal virtüözü Sao Paulo'nun en problemli lisesine müzik öğretmeni olarak atanır. Aklında tek bir şey vardır o da Senfoni Orkestrasına girebilmek. İmkansız gibi görünen bu olayı gerçekleştirmek için kolları sıvayan kemal virtüözü öğrencileri ile birlikte çalışmalara başlar. Onlara profesyonel keman dersleri vermeye başlayan öğretmen, öğrencileri ile birlikte başarılması güç bu imkansızları aşabileceğinden emindir. Zor olanı başarıp orkestraya girmeleri ile birlikte bu gelişme başta öğretmenin hayatı olmak üzere öğrencilerin de yaşamını bir an da değiştirir. Müzikseverlerin merakla beklediği Keman Öğretmeni ne zaman vizyonda olacak ? Film, 7 Temmuz 2017 tarihinde sinemalardaki yerini alacak.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 60 gösterim

Brezilya yapımı yepyeni bir dram filmi yolda yakında izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Filmin ismi ... olan film 8 Eylül 2017 sinemalarda olacak.

1 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
+1 oy
0 cevap 73 gösterim

Yakında adından çokça söz ettirecek dram, gerilim türünde bir film izleyicilerle buluşacak. The Papers ... giriş tarihi 5 Ocak 2018 olarak belirlendi.

12 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 35 gösterim

Merakla beklenen The Girl In The Spider's Web isimli filmi kimin yöneteceği henüz belli ... Film 19 Ekim 2018 tarihinde izleyicilerle buluşacak.

21 Mayıs 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 555 gösterim

Dünyaca ünlü İngiliz yazar E. L. James tarafından kaleme alınan Özgürlüğün Elli Tonu isimli ... Tonu 8 Şubat 2018 tarihinde izleyicilerle buluşacak.

4 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 88 gösterim

Hint biyografik filmi Dangal, Mahavir Singh Phogat isimli güreşçinin hayat hikayesini anlatıyor. ... Ağustos 2017 tarihinde film sinemalarda olacak.

4 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...