Cumali Ceber Allah Seni Alsın ne zaman vizyona girecek ?

0 oy
121 gösterim
18 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sorduVine'da çektiği videolarla kısa süre içerisinde izleyenlerin beğenisini kazanan internet fenomeni Halil Söyletmez, özellikle son yıllarda çıkardığı Cumali Ceber karakteri ile milyonları bulan hayran kitlesini daha da büyüterek yeni bir başarıyla imza attı. İnternete Vine uygulaması ile kısa süreler halinde yüklediği videolarla tanınmaya başlanan Halil Söyletmez, hemen her videosunda kullandığı kendisine özgü "Allah Seni Alsın." sözüyle de izleyenlerin gönlünden taht kurdu. Hayranlarının dilinden düşüremediği Allah Seni Alsın isimli film yapmaya karar veren Halil Söyletmez imzalı sevenlerinin merakla beklediği komedi filmi çok yakında sinemaseverler ile buluşacak. Yönetmenliğini Gökhan Gök'ün yaptığı başrolünde Halil Söyletmez, Doğa Konakoğlu ve Emre Keskin'in oynadığı Cumali Ceber Allah Seni Alsın ne zaman sinemalarda olacak ? Film, 4 Ağustos 2017'de izleyenlerle buluşacak.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 65 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=U-MIWdUrSxQ İbrahim Vurmaz yönetmenliğinde çekimleri ... Temmuz 2017 tarihinde komediseverler ile buluşacak.

30 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 49 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=2hi0DBqWtOE Yönetmenliğini Ahmet Kapucu'nun yaptığı ... olan Sinyaciler, sinemaseverler tarafından merakla bekleniyor.

3 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 55 gösterim

Bir Damla Aşk'ın vizyona girmesine sayılı günler kaldı. Önümüzdeki günlerde sinemaseverler ile buluşacak ... ://www.youtube.com/watch?v=tLCi0YGt77Y

20 Mayıs 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 81 gösterim

Yönetmenliğini Holger Tappe'nin yaptığı Alman yapımı yepyeni bir film yakında vizyona girmeye ... 2 Şubat 2018 tarihinde vizyonda olacak.

4 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 69 gösterim

Oliver Parker'in yönettiği Johnny English bilindiği üzere 2003 yılında izleyicilerle buluşmuş sonrasında ... 5 Ekim 2018 tarihinde sinemalarda olacak.

4 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...