Happy End ne zaman vizyona girecek ?

0 oy
53 gösterim
18 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu

Yönetmenliğini, yabancı dilde en iyi yönetmen ödülünün de sahibi Avusturyalı yönetmen Michael Haneke'nin yaptığı Fransa, Avusturya ortak yapımı dram türündeki Happy End isimli film yakında sinemaseverlerin karşısında olacak. Filmin başrolünde Isabelle Huppert'ın yanında Toby Jones, Mathieu Kassovitz de Huppert'a eşlik edecek isimler arasında. Happy End'in yönetmenliğini yanı sıra senaristliğini de birçok başarılı yapımda imzası bulunan Micheal Haneke yaptığı, izleyicilerin merakla beklediği filmde Avrupa'da baş gösteren Calais'teki mülteci sorunu ele alınıyor. Fransa'nın ünlü şehirlerinden biri olan Calais'te yaşayan ailenin hüzünlü hikayesinin konu edildiği Happy End ne zaman vizyona girecek ? İzleyenleri gözyaşına boğacak olan 13 Ekim 2017'de gösterime girecek.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 31 gösterim

Ünlü Fransız oyuncu Rebecca Zlotowski ilk defa bir filmde yönetmenlik yapıyor. Evet, o film oldukça ... ne zaman sinemalara geliyor ? 14 Temmuz 2017.

23 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 41 gösterim

Yönetmenliğini Boo Junfeng yaptığı Singapur, Almanya ve Fransa ortak yapımı Çırak isimli dram filmi ... ? 14 Temmuz 2017 tarihinde sinemalarda olacak.

14 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 190 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=e8GBPFhnG7g Yönetmenliğini Eric Summer ve Eric Warin ... merakla beklediği animasyon filmi vizyonda olacak.

30 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 555 gösterim

Dünyaca ünlü İngiliz yazar E. L. James tarafından kaleme alınan Özgürlüğün Elli Tonu isimli ... Tonu 8 Şubat 2018 tarihinde izleyicilerle buluşacak.

4 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 88 gösterim

Hint biyografik filmi Dangal, Mahavir Singh Phogat isimli güreşçinin hayat hikayesini anlatıyor. ... Ağustos 2017 tarihinde film sinemalarda olacak.

4 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...