Ölüm Günün Kutlu Olsun ne zaman vizyona girecek ?

0 oy
457 gösterim
19 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sorduChristopher Landon'un yönettiği, izleyenlere korku ve gerilimi bir arada yaşatacak olan Ölüm Günün Kutlu Olsun isimli film yakında vizyona girecek. ABDli genç aktrist  Jessica Rothe, Israel Broussard ve İngiliz oyuncu Charles Aitken'in başrollerini paylaşacağı orijinal ismi ile Happy Death Day oldukça ürpertici bir senaryoya sahip ve film sıra dışı gelişen olaylar zincirinde ilerliyor.

Ölüm Günün Kutlu Olsun konusu:

Üniversite okuyan Tree isimli genç kızın hayatına yüzünde oyuncak maske bulunan azili bir katil tarafından birgün son verilir. Normalde ölen birinin tüm hayatla irbatı kesilirken Tree'de bu durumun tam tersi olur. Öldürülen genç kız her gün sanki hiçbir şey olmamış gibi sabah kalkar ve hayatına devam eder. Yalnız her gün o katil ile yaşadığı korkunç anları tekrar tekrar yaşamak üzere...Ta ki, katilin kim olduğunu öğrenene kadar.

Ölüm Günün Kutlu Olsun (Happy Death Day) ne zaman vizyona giriyor ?

İzleyenlerin tüylerin diken diken edecek esrarengiz bir kurguya sahip olan Ölüm Günün Kutlu Olsun 13 Ekim 2017'de izleyenlerin karşısına çıkacak.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 935 gösterim

2013 yılından beri sinema ekranlarına gelmeye başlayan yönetmenliğini James Wan'ın yaptığı ... yılının yaz aylarında vizyona gelmesi bekleniyor.

4 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 72 gösterim

Yönetmenliğini Holllandalı yönetmen Diederik Van Rooijen'ın yaptığı ABD yapımı korku filmi yakın ... 31 Ağustos 2018 tarihinde vizyonda olacak.

1 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 55 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=ddYSGGJAKOk Yönetmenliğini İngiliz yönetmen Johannes Roberts'ın ... 4 Ağustos 2017 tarihinde izleyicilerle buluşacak.

30 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 87 gösterim

Yönetmenliğini Michael ve Peter Spierig kardeşlerin yaptığı Winchester isimli korku film yakında vizyonda ... Şubat 2018'de beyaz perdede olacak.

14 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 48 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=tTtWTBulPE4 Yönetmenliğini Dan Berk, Robert Olsen ikilisinin ... 2017 tarihinde film beyaz perdede yerini alacak.

4 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...