Zor Sevda ne zaman final yapacak ?

0 oy
212 gösterim
21 Haziran 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu

Kanal 7'nin sevilen Hint dizilerinden biri olan Zor Sevda 1 Mayıs 2017 tarihinden itibaren izleyiciyle buluşan romantik aşk dizilerinden biridir. Başrollerini Surbhi Jyoti ve Karan Singh Grover'ın paylaştığı izleyiciler tarafından ilgiyle takip edilen Zor Sevda, orijinal ismi ile Qubool Hai, Hindistan'da en fazla izlenen dizi olarak olarak bilinir. Hintlilerin vazgeçemediği dizilerden biri olan Zor Sevda, Türkiye'de de kısa sürede ciddi izlenme oranlarına sahip oldu. Daha önce Kanal 7'de yayınlanan yine bir Hint dizisi olan İki Yabancı'nın rağbet görmemesi üzerine yayından kaldırılması ile birlikte dizinin yerini alan Zor Sevda, İki Yabancı'nın aksine başladığı ilk günden bu yana izleyenlerin vazgeçemediği diziler arasında yerini aldı. Başlayalı henüz 2 ay bile olmayan Hindistan'ın en meşhur dizisi Zor Sevda, Türkiye'de de meşhur olma yolunda hızlı adımlarla izleyen dizinin birkaç haftadır final yapacağı yönünde söylentiler ortalıkta dolaşmaktaydı. Takipçilerini oldukça üzen bu iddiaların geçtiğimiz günlerde gerçeği yansıtmadığı ortaya çıkmış oldu. Zor Sevda ne zaman final yapacak ? Geçtiğimiz haftalarda Zor Sevda'nın yapımcı şirketi dizi 20 Kasım 2017 tarihine kadar sevilen dizinin ekranlarda olacağı bilgisini verdi.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 202 gösterim

Kanal 7 ekranlarında 9 Nisan itibariyle yayınlanmaya başlayan Benimsin orijinal adıyla Beintehaa ... ayı gibi ekranlara veda etmesi bekleniyor.

24 Haziran 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 117 gösterim

Bollywood'ın entrikalarla dolu, Kanal 7 kanalında ekranlara sevilen Hint dizisi Tatlı Bela ... 'da final yapması ile birlikte tamamlanmıştır.

9 Temmuz 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 66 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=VLcS9usuT2c Puhutv'de yayınlanan son zamanların vazgeçilmez internet ... sezon sonu 12. bölümüyle sezonu kapatacak.

14 Haziran 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 26 gösterim

Burak Özcivit'İn ve Neslihan Atagül'ün başrollerinde oynadığı ekranların en çok izlenen ve ... Sevda'nın Haziran ayında final yapması bekleniyor.

28 Ocak 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 149 gösterim

İmkansız aşk hikayesini konu alan Kalp Atışı ne zaman oynuyor ? İzleyiciler tarafından merakla ... 20.00'de izleyicilerle buluşmaya devam edecek.

6 Temmuz 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...