Lady Macbeth ne zaman vizyona girecek ?

0 oy
37 gösterim
23 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu

Yönetmenliğini William Oldroyd'un yaptığı tarihi romantik dram konulu yeni bir filmin vizyona girmesine sayılı günler kaldı. İngiltere yapımı Lady Macbeth acıklı,aşk dolu ve tarih temali olmasından dolayı birçok izleyici kitlesine hitap edebilecek türden bir yapım. Dünyaca ünlü Rus Gazeteci Nikolai Leskov'un aynı isimli romanında beyazperdeye taşınan 19.yy.da geçen Lady Macbeth isimli filmde genç ve güzel bir kızın orta yaşlı bir adama gelin gitmesi konu ediliyor. Hiç istemediği bir adama satılan ve hayatı kabusa gelen genç kız bu durumdan kurtulmanın yollarını aramaya başlar. Köle yerine konulduğundan dolayı onun hiçbir söz hakkı yoktur. Ama tüm bunlara rağmen bulunduğu durumun vahametinden ruhsal çöküntü de olsa da biran önce o adamdan kurtulması gerekmektedir. Lady Macbeth ne zaman vizyona girecek ? 30 Haziran 2017.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 76 gösterim

Yönetmenliğini Gabriela Cowperthwaite'ın yaptığı gerçekten Amerikan ordusunda görev yapmış Megan Leavey ... Ağustos 2017'de izleyicilerle buluşacak.

1 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 555 gösterim

Dünyaca ünlü İngiliz yazar E. L. James tarafından kaleme alınan Özgürlüğün Elli Tonu isimli ... Tonu 8 Şubat 2018 tarihinde izleyicilerle buluşacak.

4 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 88 gösterim

Hint biyografik filmi Dangal, Mahavir Singh Phogat isimli güreşçinin hayat hikayesini anlatıyor. ... Ağustos 2017 tarihinde film sinemalarda olacak.

4 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 60 gösterim

Brezilya yapımı yepyeni bir dram filmi yolda yakında izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Filmin ismi ... olan film 8 Eylül 2017 sinemalarda olacak.

1 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 91 gösterim

70. Cannes Film Festivali'nde yarışan ve göstermiş olduğu üstün performanstan dolayı ... 'taki başarısından sonra beyazperdede yerini alacak.

30 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...