Planetarium ne zaman vizyona girecek ?

0 oy
31 gösterim
23 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu

Ünlü Fransız oyuncu Rebecca Zlotowski ilk defa bir filmde yönetmenlik yapıyor. Evet, o film oldukça sıra dışı bir senaryoya sahip olan  Fransız yapımı Planetarium. Çekim çalışmalarına geçtiğimiz aylarda noktayı koyan film artık vizyona girmek için gün sayıyor. Önümüzdeki ay vizyona girmesi beklenen filmin senaryosunu filmin yönetmeni Zlotaowski ile başarılı senarist Robin Campillo kaleme alıyor. Filmde iki kız kardeşin hayaletlerle iletişime geçmesi konu alınıyor. Usta oyuncu Johhny Deep'in kızı Lily-Rose Depp, Natalie Portman ve Emmanuel Salinger başrollerinde yer aldığı Planetarium hayalet falan konulu olduğundan dolayı aslında gerilim filmi olarak görünse de aksine dram dolu bir yapım olarak izleyicilerin karşısına çıkacak. Planetarium ne zaman sinemalara geliyor ? 14 Temmuz 2017.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 53 gösterim

Yönetmenliğini, yabancı dilde en iyi yönetmen ödülünün de sahibi Avusturyalı yönetmen Michael Haneke'nin ... olan 13 Ekim 2017'de gösterime girecek.

18 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 41 gösterim

Yönetmenliğini Boo Junfeng yaptığı Singapur, Almanya ve Fransa ortak yapımı Çırak isimli dram filmi ... ? 14 Temmuz 2017 tarihinde sinemalarda olacak.

14 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 190 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=e8GBPFhnG7g Yönetmenliğini Eric Summer ve Eric Warin ... merakla beklediği animasyon filmi vizyonda olacak.

30 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 555 gösterim

Dünyaca ünlü İngiliz yazar E. L. James tarafından kaleme alınan Özgürlüğün Elli Tonu isimli ... Tonu 8 Şubat 2018 tarihinde izleyicilerle buluşacak.

4 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 88 gösterim

Hint biyografik filmi Dangal, Mahavir Singh Phogat isimli güreşçinin hayat hikayesini anlatıyor. ... Ağustos 2017 tarihinde film sinemalarda olacak.

4 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...