İşe Yarar Bir Şey ne zaman vizyona girecek ?

0 oy
54 gösterim
24 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu

Yönetmenliğini Pelin Esmer'in senaryosunu ise Barış Bıçakçı'nın yazdığı İşe Yarar Bir Şey isimli Türk dram filmi 2017'de izleyicilerlerin karşısında olacak. Film, başrolünde Başak Köklükaya, Öykü Karayel ve Yiğit Özşener gibi dikkat çeken ünlü oyuncuların yer aldığı, çekimleri geçtiğimiz aylarda başlayan duygusal bir senaryoya sahip. Hatırlanacağı üzere 2012 yılında vizyona giren ve büyük beğeni toplayan Gözetmen Kulesi isimli filmin yönetmenliğini de Pelin Esmer yapmıştı. Trajik olaylar örgüsünde gelişen İşe Yarar Bir Şey adlı filmde de Esmer'in geçmiş yıllarda olduğu gibi başarılı bir yapım ortaya koymasının beklendiğini belirtmek gerek. Almanya, Türkiye, Fransa ve Hollanda'da çekimleri devam eden filmde tren seyahatinde ölmek isteyen bir adamı ve iki kadını içerisine alan kurguya sahip olan İşe Yarar Bir Şey ne zaman vizyona girecek ? İzleyiciler tarafından merakla beklenen film 27 Ekim 2017 tarihinde sinemalardaki yerini alacak.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 14 gösterim

Serkan, İstanbul'da arkadaşlarıyla gününü gün eden eğlenceli bir gençtir. Birgün çılgınlık ... tarihinde tüm neşesiyle izleyenleri ile buluşacak.

21 Nisan 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 555 gösterim

Dünyaca ünlü İngiliz yazar E. L. James tarafından kaleme alınan Özgürlüğün Elli Tonu isimli ... Tonu 8 Şubat 2018 tarihinde izleyicilerle buluşacak.

4 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 88 gösterim

Hint biyografik filmi Dangal, Mahavir Singh Phogat isimli güreşçinin hayat hikayesini anlatıyor. ... Ağustos 2017 tarihinde film sinemalarda olacak.

4 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 76 gösterim

Yönetmenliğini Gabriela Cowperthwaite'ın yaptığı gerçekten Amerikan ordusunda görev yapmış Megan Leavey ... Ağustos 2017'de izleyicilerle buluşacak.

1 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 60 gösterim

Brezilya yapımı yepyeni bir dram filmi yolda yakında izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Filmin ismi ... olan film 8 Eylül 2017 sinemalarda olacak.

1 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...