Benimsin dizisi ne zaman final yapacak ?

0 oy
202 gösterim
24 Haziran 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu

Kanal 7 ekranlarında 9 Nisan itibariyle yayınlanmaya başlayan Benimsin orijinal adıyla Beintehaa kanalında yayınlanmaya devam eden en çok izlenen hint dizileri arasında kendine kısa sürede yer etmeyi başardı. İzleyiciler tarafından beğeni izlenen Benimsin'de bir taraftan aşk konusu işlenirken diğer taraftan ise Hintilerin dini, örfi ve kültürel değerlerine değiniliyor. Bir Garip Aşk, Tatlı Bela gibi Hint dizileri arasına geçtiğimiz aylarda dahil olan ve kısa sürede hızlı çıkış yapan Beintehaa ünlü oyuncuları ile dikkat çekiyor. Zain Usman Abdullah, Nafeesa Fahad Abdullah, Preetika Rao gibi Hint dizi sektörünün önde gelen isimlerinin rol aldığı dizinin  önümüzdeki günlerde final yapacağı konuşulmaya başlandı. Bu konuda çeşitli iddialarla birlikte günyüzüne çıkan gerçeklerde oldu. Benimsin yapımcıları önümüzdeki aylarda diziyi bitirmeye karar verdi. Peki, Benimsin ne zaman final yapacak ? Dizinin Temmuz - Ağustos ayı gibi ekranlara veda etmesi bekleniyor.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 117 gösterim

Bollywood'ın entrikalarla dolu, Kanal 7 kanalında ekranlara sevilen Hint dizisi Tatlı Bela ... 'da final yapması ile birlikte tamamlanmıştır.

9 Temmuz 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 212 gösterim

Kanal 7'nin sevilen Hint dizilerinden biri olan Zor Sevda 1 Mayıs 2017 tarihinden ... kadar sevilen dizinin ekranlarda olacağı bilgisini verdi.

21 Haziran 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 82 gösterim

30 Nisan 2017 tarihinde ATV kanalında izleyicilere merhaba diyen Seni Kimler Aldı isimli dizi kısa ... 10 Temmuz 2017'de izleyicilerine veda edecek.

7 Temmuz 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 134 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=K0lqkOMbD5c Rüya dizisinin oyuncuları Yakında Show TV ... haftasında ekranlarda olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

28 Haziran 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 78 gösterim

Star TV kanalında ekranlara çok yakında yepyeni bir yapım geliyor. Önümüzdeki günlerde ... sonlarına doğru ekranlardaki yerini alması bekleniyor.

17 Haziran 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...