Eye on Juliet (Eye On Amanda) ne zaman vizyona girecek ?

0 oy
47 gösterim
28 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu

Eye on Juliet (Eye On Amanda) ne zaman sinemalarda olacak ?

Romantizmi ve dramı bir arada yaşamak isteyenler için önümüzdeki aylarda yepyeni bir film vizyonda olacak. Kanadalı, ödüllü, ünlü yönetmen Kim Nguyen yönetiminde çekilen ve geçtiğimiz aylarda çekimleri tamamlanan Eye on Juliet çok yakında izleyicilerle buluşacak.

Eye on Juliet (Eye On Amanda) konusu :

Joe Cole (Gordon) operatör olarak çalışmaktadır. Boru hattının zarar görmemesi için çölde teknolojik bir örümceği yönetir. Gordon'un daha önceden tanıdığı fakat uzun bir süredir görüşmediği Ayusha isimli kadın kendinden yaşça büyük, hiç istemediği biriyle evlendirilmek üzeredir. Birgün Ayusha ile Gordon'un yolları hiç beklemedikleri bir an da kesişir. Bu saatten sonra Ayusha'nın içinde bulunduğu kötü durumdan kurtulması için Gordon elinden geleni yapacaktır. Ayusha, yaşlı adamla evlenmek zorunda mı kalacak  ? Yoksa, Gordon içinde düştüğü bu bataklıktan Ayusha'yı kurtarabilecek mi ?

Eye on Juliet (Eye on Amanda) ne zaman vizyona girecek ?

Başrollerini Ayisha Issa ve Alexia Fas'ın paylaştığı Kanada yapımı romantik drama türünde film 18 Ağustos 2017 tarihinde izleyenlerin karşısına çıkacak.
 


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 555 gösterim

Dünyaca ünlü İngiliz yazar E. L. James tarafından kaleme alınan Özgürlüğün Elli Tonu isimli ... Tonu 8 Şubat 2018 tarihinde izleyicilerle buluşacak.

4 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 49 gösterim

Filmin yönetmen koltuğunda Park Chan-Wook'un oturduğu orijinal adı The Handmaiden olan Hizmetçi ... Temmuz 2017 tarihinde beyaz perdede yerini alacak.

8 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 63 gösterim

23 Ocak 2015 tarihinde vizyona giren, başrolünde Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in oynadığı Aşk ... yapılmış ve 2015 yılında film vizyona girmiştir.

9 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 65 gösterim

Yönetmenliğini bir zamanların en çok izlenen dizilerinden olan Yılan Hikayesi projesinde de yer almış ... aşık olmuş ve aşk acısı çekmektedir.

14 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 190 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=e8GBPFhnG7g Yönetmenliğini Eric Summer ve Eric Warin ... merakla beklediği animasyon filmi vizyonda olacak.

30 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...