Cingöz Recai ne zaman vizyona girecek ?

0 oy
84 gösterim
30 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sorduCingöz Recai kimdir ?

Ünlü yazar Peyami Safa'nın Server Bedi mahlasıyla yazdığı romanındaki unutulmaz karakter Cingöz Recai'yi bilindiği üzere 60'lı yıllarda sinema sanatçısı Ayhan Işık canlandırmıştı. Daha önceden Işık'ın canlandırdığı; yakışıklı, çapkın,sevilen karaktere şimdi ise başarılı ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu hayat vermeye hazırlanıyor. Yakında gösterime girecek olan Cingöz Recai isimli filmde başrolde İmirzalıoğlu yer alırken filmin senaryosunu ise Ezel'in de senaristliğini yapmış olan Kerem Deren kaleme alacak. Kenan İmirzalıoğlu'na Haluk Bilginer, Meryem Üzerli gibi isimler eşlik edecek.

Cingöz Recai konusu:

Cesur, mert, korkusuz aynı zamanda merhametli biri olan Cingöz Recai aslında azılı bir hırsızdır ve çaldıklarını yardıma muhtaç olan fakir kimselere vermektedir. Hırsızlık suçundan peşinde olan Mehmet Rıza isimli polis Cingöz Recai'yi her yerde aramaktadır. Mert,korkusuz olan Cingöz Recai aynı zamanda hızlıdır ve hırsız olduğundan dolayı anında arazi olmasını iyi biliyordur. Bu yönüyle peşindeki polis müfettişi Mehmet Rıza'ya çok çektirir. Peşindeki polisin ise tek bir amacı vardır o da Hırsız Recai'yi ne yapıp edip enselemek.

Cingöz Recai ne zaman sinemalara gelecek ?

İzleyiciler tarafından merakla beklenen aksiyon, polisiye türündeki film izleyenlere bir taraftan heyecanlı anlar yaşatırken diğer taraftan da izleyenleri hüzünlendirecek. Film 13 Ekim 2017 tarihinde vizyonda olacak.
 


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 62 gösterim

Yönetmenliğini İlker Sarı'nın yaptığı başrollerinde Paramparça dizisindeki Alper rolüyle de tanınan Cemal ... 15 Eylül 2017 tarihinde vizyonda olacak.

4 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 65 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=U-MIWdUrSxQ İbrahim Vurmaz yönetmenliğinde çekimleri ... Temmuz 2017 tarihinde komediseverler ile buluşacak.

30 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 71 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=STwGCM5oVDA Tüyler ürpertecek yepyeni bir film vizyona girmeye ... 29 Eylül 2017 tarihinde beyazperdede yerini alacak.

30 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 40 gösterim

Yönetmenliğini Ali Kemal Çınar'ın yaptığı fantastik dram türünde yepyeni bir film ... Temmuz 2017 tarihinde izleyicilerin karşısına çıkacak.

30 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 120 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=_ziPt-4Svos Vine'da çektiği videolarla kısa süre içerisinde ... Film, 4 Ağustos 2017'de izleyenlerle buluşacak.

18 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...