Genco ne zaman vizyona girecek ?

0 oy
40 gösterim
30 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu

Yönetmenliğini Ali Kemal Çınar'ın yaptığı fantastik dram türünde yepyeni bir film önümüzdeki günlerde izleyiciyle buluşacak. Geçtiğimiz aylarda çekim çalışmaları biten Genco isimli filmin senaryosu bir hayli gizemli. Şunu hemen araya sıkıştırmakta yarar var. Geçtiğimiz yıllarda Kanal D ekranlarında yayınlanan Genco dizisiyle filmin uzaktan yakından hiçbir ilgisi yok. Yani ne kadar ismi aynı olsa da konu olarak da oyuncu olarak da birbirinden farklı iki yapım.

Genco konusu:

Ali Kemal, daha 5 yaşında bir çocukken bir başkası tarafından kendisine verilen süper güç ile bir an da olağanüstü güçlere sahip olur. Her şeyin farkında olan Ali Kemal, kendisini Genco olarak tanıtarak güçlerini muhtaç olanlara yardım etmek için kullanır. İnsanlara yardım ederken kim olduğunu belli etmemek için kendini gizler, çeşitli giysiler giyer. İnsanların yardımına koştururken bazen komik durumlara da düşen Ali Kemal bu durumu kendine yediremez ve bir süre kendisini eve hapseder. Salih, kız kardeşi için Ali Kemal'den yardım ister fakat Ali Kemal eski gücünde olmadığından dolayı Salih'in kız kardeşini içinde bulunduğu durumdan kurtaramaz. Fakat, Salih'in pes etmeye niyeti yoktur. Ali Kemal'in tekrar gücünü toplaması için elinden geleni yapacaktır.

Genco ne zaman vizyona giriyor ?

Vizyona girmesine sayılı günler kalan fantastik draması 7 Temmuz 2017 tarihinde izleyicilerin karşısına çıkacak.

 


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 71 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=STwGCM5oVDA Tüyler ürpertecek yepyeni bir film vizyona girmeye ... 29 Eylül 2017 tarihinde beyazperdede yerini alacak.

30 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 129 gösterim

Kore Savaşını merkeze alan dram türündeki Türk yapımı film yakında izleyicilerle buluşacak. ... aylarında beyaz perdede yerini alması bekleniyor.

15 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 75 gösterim

Yavuz Turgul'un yönetmen koltuğunda oturduğu aynı zamanda filmin yazarlığını da Turgul'un ... Yol Ayrımı filmi izleyicilerin karşısına çıkacak.

5 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 65 gösterim

Yönetmenliğini bir zamanların en çok izlenen dizilerinden olan Yılan Hikayesi projesinde de yer almış ... aşık olmuş ve aşk acısı çekmektedir.

14 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 597 gösterim

18 Nisan 2014 tarihinde vizyona giren Uyumsuz filmi sonrasında Uyumsuz serisi 1 ile yola ... 9 Haziran 2017 tarihinde sinemaseverler ile buluşacak.

5 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...